1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Rulonų vyniotuvai

Aukštos klasės patikimi GÖWEIL rulonų vyniotuvai sukurti tikriems profesionalams. Galime pasiūlyti pakabinamus, prikabinamus ar prie ruloninio preso montuojamus vyniotuvus. Austrų kompanijos produkcija užtikrinanti maksimalią technikos kokybę.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamus rulonų vyniotuvus.

Rulonų vyniotuvas – tikriems profesionalams

Mūsų siūlomi GÖWEIL rulonų vyniotuvai gaminami ir surenkami tik iš tvirtų bei patikimų medžiagų, todėl atitinka aukščiausius vyniotuvų kokybės standartus. Tai pašarų ruošimo technika, kuri sukurta profesionaliems ūkiams. Galime pasiūlyti ne tik pavienius pakabinamus, prikabinamus vyniotuvus, bet ir ar preso-vyniotuvo kombinacijas, kurios padės palengvinti pašarų ruošimo darbus.

Rulonų vyniotuvai presai su viena ar keliomis vyniojimo rankomis padeda efektyviai paruošti ritinius užtikrinant maksimalią pašaro kokybę.

Nuo 1988 metų, GÖWEIL kompanija įsitvirtino rinkoje kaip šieno ritininių presų ir vyniotuvų gamybos specialistė. Kadangi kompanija GÖWEIL Maschinenbau GmbH didžiąją dalį produkcijos – net 86 procentus eksportuoja, todėl mašinos yra žinomos ir plačiai naudojamos visame pasaulyje. Visa technika ir įranga projektuojama, plėtojama ir gaminama tik įmonės būstinėje Kirchschlag (Aukštutinėje Austrijoje).

Jei atliekate pašarų ruošimo darbus savo ūkyje, bet šiuo metu naujos technikos įsigyti neplanuojate – galime pasiūlyti pašarų ruošimo paslaugas, kurias atliekame ūkiams ir bendrovėms. Dirbame su mūsų siūlomais ruloniniais presais-vyniotuvais – jų kombinacijomis. Galime pasiūlyti pilną pašarų ruošimo paketą Jums – nuo pjovimo, grėbimo iki presavimo į ritinius. Atvykstame su savo technika bei patyrusiais operatoriais, todėl viskas, ką reikės padaryti tai tik turėti ką pjauti.

Taip pat galime pasiūlyti birių medžiagų presavimo į rulonis paslaugą su aukštos klasės birių medžiagų presais Vario-Master. Presuojame kukurūzą, cukrinių runkelių išspaudas ir kitas medžiagas. Galime pasiūlyti ir grūdų traiškymo bei silosavimo į rankoves paslaugas, kurias taip pat atliekame su savo technika. Kokybiško pašaro ruošimo paslaugos Jūsų ūkiui!

Jei domina šios paslaugos, daugiau informacijos apie visas mūsų siūlomas agro paslaugas ūkiams ir bendrovėms galite sužinoti paspaudę ant šios nuorodos.

Mūsų įmonės servisas aptarnauja visus mūsų parduodamas rulonų vyniotuvus, tad dėl sklandaus jų veikimo būsite pilnai užtikrinti. Įsigiję naują rulonų vyniotuvą būsite ne tik užtikrintas, kad turite aukščiausios kokybės standartus atitinančią techniką, bet ir būsite apmokyti su ja dirbti. Esant vyniotuvų atsarginių dalių poreikiui ar iškilus gedimams, mūsų servisas operatyviai reaguoja į visus iškvietimus, atvyksta į vietą ir pasirūpina sklandžiu technikos darbus, jei reikia – atlieka technikos remonto darbus.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!