1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Grūdų valomosios

Populiariosios JK-Machinery grūdų valomosios padės išvalyti grūdų nuo įvairių šiukšlių bei priemaišų. Mūsų siūlomos vibracinės sietų valomosios tinka ne tik grūdams, bet ir įvairių žemės ūkio augalų valymui. Galimas valomųjų našumas iki 300 t/val.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamas grūdų valomąsias.

Grūdų valomoji – įvairių poreikių ūkiams

Universalios grūdų valomosios tinka visų tipų grūdams valyti nuo šiukšlių ir kitų priemaišų. Kompaktiška grūdų valomoji JCC pritaikoma bet kokiame sandėlyje, o JCM VibroMax modulinės valomosios su aspiracija.

JCC VibroCompact valomoji naudojama ką tik nukulto derliaus valymui ir rūšiavimui, o priemaišos nuo pagrindinės produkto masės atskiriamos sietų ir oro srovės pagalba. Dėl skirtingų atskirų grūdų dydžių, pora sietų užtikrina didesniųjų atskyrimą nuo pagrindinės masės. Sietai nuvalomi guminių rutuliukų pagalba. Šios valomosios tinka pirminio ir antrinio grūdų valymo procesams, netgi dažnai keičiant apdorojamų grūdų rūšį. Paprasta konstrukcija ir didelis našumas itin vertinama mažų ūkių.

JCM VibroMax grūdų valomoji yra išbandytos valant bet kokias sėklas, jos ypatingai tinka naudojimui tose srityse, kur reikalaujamas didelis našumas ir nepertraukiamas darbas. Valomas produktas rūšiuojamas pagal atskirų dalelių, patekusių į separatorių, dydį (atskyrimas sietais) ir pagal skirtingas aerodinamines savybes (valymas oru). JCM grūdų valomosios skirtos naudojimui tose srityse, kur reikalaujamas didelis našumas ir nepertraukiamas darbas. Jų modulinė sistema padeda valomąją patogiau pritaikyti pagal Jūsų ūkio poreikius.

Čekų kompanija JK Machinery, Ltd. yra gerai žinoma gamintoja tiek Čekijoje, tiek visoje Europoje. Ši įmonė gamina įrenginius, skirtus žemės ūkiui, maisto pramonei, chemijos pramonei ir energetikos sektoriui. Viena iš šios kompanijos veiklos sričių – vibracinių grūdų valomųjų gamyba tiek stambių, tiek ir smulkių grūdų bei sėklų valymui ir rūšiavimui. Gaminamų žemės ūkio grūdų kultūrų valymo įrenginių spektras tiks nuo smulkaus ir vidutinio ūkio iki didelio pajėgumo reikalaujančių stambių ūkių.

Mūsų įmonės servisas aptarnauja visas mūsų parduodamas grūdų džiovyklas, tad dėl sklandaus veikimo būsite maksimaliai užtikrinti. Įsigiję naują valomąją būsite apmokytas, kaip teisingai ir našiai dirbti. Taip pat esant grūdų džiovyklos atsarginių dalių poreikiams ar iškilusiems gedimams, mūsų servisas operatyviai reaguoja į visus iškvietimus, atvyksta į vietą ir pasirūpina sklandžiu veikimu, atlieka remonto darbus.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!