1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Pašarų dalytuvai

Aukštos klasės ir patikimi Strautmann pašarų dalytuvai padeda gerokai palengvinti pašarų ruošimo darbus Jūsų ūkyje. Taip pat naujas pašarų dalytuvas gerina ir pačio pašaro kokybę, kas gerokai padidins primilžį. Platus pasirinkimas nuo 4 iki 30.5 m³ talpos dalytuvų, kurie nereikalauja galingo traktoriaus bei tinka seno tipo ar žemo įvažiavimo tvartams.


% YPATINGAS PASIŪLYMAS – užsisakant naują maišytuvą-dalytuvą gaukite 200€ nuolaidą už kiekvieną talpos m3 bei išmanią šėrimo valdymo sistemą dovanų! Pasiūlymo laikas ribotas, apie akciją skaitykite plačiau čia.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamus pašarų dalytuvus.

Pašarų dalytuvas – geresnei pašaro kokybei!

Patikimas pašarų dalytuvas palengvina Jūsų pašarų ruošimo ir šėrimo darbus. Jis tiksliai pagal receptą padės paruošti ir išmaišyti reikalingus komponentus, taip pat tiksliai išdalinti taip, kad Jūsų gyvuliai pasisavintų visas reikalingas medžiagas ir vitaminus esančius pašare.

Galime pasiūlyti įvairios talpos nuo vienos ašies 4 m³ vienos sraigto dalytuvų iki maksimalių galimybių 30.5 m³ talpos dalytuvų su keliomis ašimis ir maišymo sraigtais. Šis plataus spektro pasirinkimas padės išsirinkti tokį dalytuvą, kuris atitiks visus Jūsų ūkio poreikius.

Jei turite seno tipo tvartą, siaurą įvažiavimą – galite rinktis dalytuvus, kurie yra siauresni, taip pat turi pažemintą važiuoklę. Tai idealus variantas, kai reikia dirbti senose fermose ar kituose dideliam dalytuvui nepritaikytose vietose.

Strautmann pašarų dalytuvai pasižymi mažai reikalavimais galingam traktoriui. Lengvas prijungimas per kardaninę pavarą užtikrina tikslų galios perdavimą, tačiau per daug neapkrauna traktoriaus. Tai geras variantas tiems, kad neturi galingo traktoriaus.

Pirkdami naują pašarų dalytuvą galite rinktis norimą jo dydį, o vėliau paaugus galvijų skaičiui galite papildomai užsisakyti dalytuvo kraštų paaukštinimus, dėl kurių gerokai padidėja jo talpa. Montavimas yra paprastas, todėl juos gavę galėsite lengvai užsimontuoti ant jau esamo dalytuvo ir taip vienu kartu pašerti didesnį kiekį galvijų. Strautmann pašarų dalytuvai – augantys dalytuvai kartu su Jūsų ūkiu.

Su pašarų dalytuvais dirbame jau eilę metų, tad galime pasiūlyti ne tik naujo dalytuvo įsigijimo paslaugą, bet ir nuomos. Nuomai siūlome dviejų ašių populiariuosius Verti-Mix Double pašarų dalytuvų modelius su dviem maišymo sraigtais, kurie tinka ir seno tipo tvartams. Minimalus nuomos terminas yra savaitė, rezervuojant savo dalytuvą ilgesniam laikotarpiui suteikiama nuolaidą, o jeigu po nuomos laikotarpio norėsite dalytuvą įsigyti – tai galėsite padaryti už dar geresnę kainą. Jei domina nuomos paslauga, daugiau informacijos galite sužinoti.

Pirkdami Vokiečių kompanijos Strautmann produkciją būsite užtikrinti, kad gaunate aukščiausius kokybės standartus atitinkančią techniką. Strautmann gamykla yra sukūrusi platų produktų asortimentą, kuris yra ypatingai gerai pritaikytas gyvulininkystės ūkiams. Ši įmonė gali pasiūlyti įvairios paskirties siloso tvarkymo įrangą: siloso kaušus, siloso atkandėjus bei siloso bloko atpjovėjus, skirtus lengvam siloso paėmimui.

Strautmann siloso blokų ir pašarų gabenimo priekabos jau kelis dešimtmečius užtikrina greitą ir lengvą pašarų tiekimą įvairių dydžių ūkiams visoje Europoje. Taip pat gaminami prikabinami ir savaeigiai pašarų maišytuvai – puikiai tinkantys idealaus gyvulių pašaro ruošimui.

Optimaliai pašaro kokybei, Strautmann pristato ir žolės siloso tvarkymo techniką. Siekiant išlaikyti geriausią pašarų kokybę, į savikrovę priekabą – pakrauta žolė švelniai, bet itin tiksliai smulkinama. Technikos klientai gali įsigyti triašes priekabas ir savivarčius bei priekabas, skirtas patogiam pašarų gabenimui. Strautmann taip pat gali pasiūlyti ir mėšlo bei universalius kratytuvai įvairaus dydžio. Taigi, kurdama kokybiškų ir įvairių produktų pasiūlą, Strautmann gali pasiūlyti kokybišką pašarų ruošimo, mėšlo tvarkymo ir kitą įrangą remdamasi savo ilgiau nei 85 metus trunkančia patirtimi.

Mūsų įmonės servisas aptarnauja visus mūsų parduodamus pašarų dalytuvus, tad dėl sklandaus jų veikimo būsite maksimaliai užtikrinti. Įsigiję naują pašarų dalytuvą būsite apmokyti su juo dirbti. Taip pat esant atsarginių dalių poreikiui ar iškilusiems gedimams, mūsų servisas operatyviai reaguoja į visus iškvietimus, atvyksta į vietą ir pasirūpina sklandžiu technikos veikimu, jei reikia – atlieka remonto darbus.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!