Vaia logotipas

Vaia

1948 m. Severino Vaia, matydamas kylantį poreikį mechanizuoti žemės ūkį, įkūrė kompaniją „Vaia Snc”. Kompanija pradėjo gaminti gyvulinius vežimėlius iš medienos, vėliau išplėtė gamybą, įtraukdama į gamybos asortimentą srutvežius, kurie taip pat buvo gaminami iš medžio.
Maždaug apie 60-tuosius naujovės plieno pramonėje ir valstiečių migracija į pramoninius miestus paskatino žemės ūkio mechanizacijos plėtrą. Kėbulų ir ratų ašių gamybą palengvino technologinių procesų metalo pramonėje mechanizavimas.

Tolesnę kompanijos plėtrą vykdė du sūnūs, kurie ėmėsi įmonės modernizacijos proceso. 1976 m. buvo pastatyti nauji, 2700 m2 ploto pramoniniai pastatai, aprūpinti kranu medžiagų perkėlimui, skaitmeniniu būdu valdomomis staklėmis (presai, kirpimo staklės, tekinimo staklės).
Nuo 1990 m. iki 1994 m. patalpos buvo praplėstos dar 7200 m2 , pastatytos plazminės metalo pjovimo staklės, taip užbaigiant kompanijos modernizavimo laikotarpį.

2006 m. vėl buvo praplėsta gamyklos teritorija, įrengti nauji biurai, pastatytas 4500 m2 ploto pastatas, į kurį perkelta srutvežių gamyba.
Ateičiai bendrovė išsikėlė du pagrindinius tiklus: pirma, toliau gerinti gaminių kokybę, patenkinant klientų poreikius ir liekant vienais geriausių šiame sektoriuje; antra, išplėsti klientų ratą ir padidinti produkciją į užsienio rinkas.

Šiuo metu VAIA gamina aukštos klasės ir kokybiškus srutvežius įvairių ūkių poreikiams. Tik patikimi ir kokybiški srutvežiai.

Srutovežiai