1. Pradžia
  2. /
  3. Nauja technika sandėlyje

Nauja technika sandėlyje

Technika esanti mūsų technikos parke, kurią galime pasiūlyti už itin gerą kainą. Visą sandėlio techniką galime pristatyti į Jūsų ūkį per vieną – dvi darbo dienas ir užtikrinti greitą bei kokybišką darbą! Taip pat šią techniką galite gyvai apžiūrėti atvykę į mūsų technikos parke, tad kviečiame susisiekti dėl apžiūros jau dabar.

Šiuo metu turime

Reset
Reset

Technika sandėlyje už gerą kainą ir greitai pristatoma!

Patikima žemės ūkio technika ypatingai geromis kainomis – žemės dirbimo, sėjos, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo ir kita technika! Paskutiniai vienetai esantys mūsų technikos parke už geresnę kainą!

Visą naują techniką techniką darbui pristatome su mūsų transportu, taip pat apmokome dirbti ir užtikriname pilną garantinį aptarnavimą.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!