1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Grūdų džiovyklos

Populiariosios ESMA grūdų džiovyklos – visų ūkių poreikiams. Patikimos mobilios grūdų džiovyklos nuo 9 iki 65 tonų talpos, galimas galios perdavimas nuo traktoriaus darbinio veleno, elektros variklio arba universalus.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamas grūdų džiovyklas.

Grūdų džiovyklos – visų dydžių ūkiams

Mūsų parduodamos ESMA mobilios grūdų džiovyklos jau pelniusios Lietuvos ūkininkų pasitikėjimą. Tai aukštos klasės ir itin našios džiovyklos, kurios patenkina visų dydžių ūkių poreikius. Dėl pasirenkamos talpos nuo 9 iki 65 tonų, jas išsirinks kiekvienas, kuris ieško mobilios grūdų džiovyklos pagal savo poreikius. Nauja grūdų džiovykla efektyviai padės sumažinti grūdų drėgmę prieš vežant ją į elevatorių ar pardavimui.

Šios našios džiovyklos jau pelniusios Lietuvos ūkininkų pasitikėjimą, dirba visuose Lietuvos kraštuose.

Mobili grūdų džiovykla yra geriausias sprendimas mažam ir vidutiniam ūkiui. Tai naudingas ir paprastas agregatas. Ją lengva transportuoti, paprasta valdyti, greitai užkraunamas džiovyklos bunkeris. Džiovyklos patikimumą užtikrina didesnė nei 20 metų Esma gamintojo patirtis, o džiovyklai galios perdavimas galimas nuo traktoriaus darbinio veleno ar elektros variklio, tai labai patogu.

Mūsų įmonės servisas aptarnauja visų dydžių mobilias grūdų džiovyklas, todėl dėl jos veikimo būsite užtikrinti. Įsigiję naują techniką būsite apmokytas, kaip teisingai ir našiai dirbti su ESMA džiovyklomis. Taip pat esant atsarginių dalių poreikiams ar gedimams mūsų servisas operatyviai reaguoja į visus iškvietimus, atvyksta į vietą ir pasirūpina sklandžiu veikimu.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!