1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Grūdų džiovyklos

Grūdų džiovykla – nepamainoma ūkio mašina padėsianti padidinti Jūsų derliaus pelną, nes sausus grūdus parduoti galite palankesnėmis rinkos kainomis. Galime pasiūlyti Lietuvoje itin populiarias ESMA grūdų džiovyklas pasirinktinai nuo 9 iki 65 tonų talpos, šio gamintojo grūdų džiovyklos jau daugiau nei 20 metų gaminamos Italijoje, tad aukšta kokybė ir našumas garantuojamas. Džiovyklas aptarnauja mūsų 24/7 budintis servisas, tad pirkdami pas mus būsite užtikrinti, jog džiovykla sezono metu veiks sklandžiai.

Išsirinkite džiovyklos modelį pagal norimą talpą:

Patarimai renkantis grūdų džiovyklą

Planuojate įsigyti grūdų džiovyklą savo ūkiui? Štai keletas patarimų, kurie padės jums išsirinkti tinkamiausią grūdų džiovyklą:

1. Išsamus poreikių įvertinimas:

Apskaičiuokite, kiek grūdų jums reikia išdžiovinti per sezoną ar metus. Atsižvelkite ne tik į esamą derlių, bet ir į planuojamą ūkio plėtrą bei įvairias sandėliavimo galimybes. Taip galėsite tiksliau nuspręsti reikalingos džiovyklos talpą, atitinkančią jūsų poreikius. Džiovykla neturėtų būti per maža, kad nesusidarytų grūdų grūstys, tačiau ir ne per didelė, kad nebūtų neefektyviai naudojama energija. Taip pat įvertinkite, kokio tipo grūdus džiovinsite (kviečiai, kukurūzai, soja ir kt.), nes kai kurios džiovyklos gali būti tinkamesnės tam tikroms grūdų rūšims.

2. Atidus biudžeto planavimas:

Kaip ir prieš kiekvieną ūkio pirkinį, svarbu atlikti grūdų džiovyklos kainų analizę. Grūdų džiovyklų kainos gali skirtis priklausomai nuo gamintojo, modelio, talpos ir funkcijų. Nustatykite savo biudžetą ir ieškokite džiovyklos, atitinkančios jūsų finansines galimybes. Taip pat svarbu įvertinti ne tik džiovyklos įsigijimo kainą, bet ir eksploatavimo išlaidas – tai apima energijos sąnaudas, priežiūros išlaidas, atsarginių dalių kainą ir kt. Turėkite mintyje, kad džiovykla tarnaus ne vienerius metus, tad ilgalaikėje perspektyvoje svarbu rinktis kokybišką techniką, kuri ilgiau tarnaus bei jos aptarnavimas bus paprastesnis.

3. Kuro tipo pasirinkimas:

Užsisakant grūdų džiovyklą yra galimybė rinktis galios perdavimo šaltinį, tad vertėtų įvertintį įvairių kuro tipų (dujos, dyzelinas, elektra) prieinamumą ir kainą jūsų vietovėje. Pasirinkite kuro tipą, kuris yra patogiausias ir ekonomiškiausias jūsų ūkiui. Svarbu įvertinti ir kuro infrastruktūrą – įsitikinkite, kad turite reikiamą infrastruktūrą pasirinktam kuro tipui (dujų vamzdynas, dyzelino bakas, elektros tinklas).

4. Grūdų džiovyklos funkcijų analizė:

Apsvarstykite įvairias grūdų džiovyklų automatines funkcijas – pasirinkę grūdų džiovyklą su automatinio valdymo sistema, kuri leidžiančia lengvai reguliuoti temperatūrą, drėgmę ir kitus parametrus sutaupysite laiko bei užtikrinsite automatizuotą darbą Jūsų ūkyje. Taip pat svarbu įvertinti temperatūros reguliavimo tikslumą, siekiant užtikrinti tolygų grūdų džiovinimą ir išvengti perkaitimo. Pasirinkus grūdų džiovyklą su patikimu grūdų drėgmės matavimo prietaisu, leidžiančiu tiksliai kontroliuoti džiovinimo procesą visada gausite tikslius duomenis. Taip pat apsvarstykite papildomas funkcijas, tokias kaip grūdų valymo sistema, automatinis išjungimas ir kt., kurios gali pagerinti darbo komfortą ir efektyvumą.

5. Patikimo gamintojo paieška:

Pasirinkite grūdų džiovyklą iš patikimo gamintojo bei pardavėjo, turinčio gerą reputaciją rinkoje. Perskaitykite kitų ūkininkų atsiliepimus apie skirtingų gamintojų džiovyklas, pasidomėkite aplinkinių ar pažįstamų ūkininkų nuomonėmis apie jų turimą džiovyklą. Ypatingai svarbu renkantis džiovykla yra atsarginių dalių prieinamumas ir jų kokybė, tad operatyvus atsarginių dalių tiekimas padės sumažinti džiovyklos nedarbo tikimybė pačiame darbų įkarštyje.

6. Praktinis vertinimas pas pardavėjus:

Prieš pirkdami džiovyklą, apsilankykite pas kelis skirtingus pardavėjus ir palyginkite jų siūlomas džiovyklas, kainas ir aptarnavimo lygį – užduokite pardavėjams klausimus apie džiovyklų funkcijas, kainas, garantijas, atsarginių dalių tiekimą ir kt. Svarbu renkantis pardavėja yra užtikrinti, jog jis turi operatyvų ir 24/7 dirbantį servisą, kuris užtikrins, jog į visus gedimus reaguoja itin greitai. Mūsų atstovaujamų grūdų džiovyklų servisas dirba visoje Lietuvoje septynias dienas per savaitę.

Be jau minėtų patarimų, taip pat verta pasidomėti:

Valstybės ir ES teikiama parama – pasiteiraukite apie galimas valstybines ar ES paramos programas, skirtas įsigyti modernią žemės ūkio techniką bei įrangą. Tai padės sutaupyti Jūsų ūkio kaštus bei tinkamai modernizuoti ne tik grūdų džiovyklas, bet ir kitą ūkio techniką.

Ką apie mūsų parduodamas grūdų džiovyklas mano ūkininkai?

Šioje skiltyje galite sužinoti, ką apie mūsų parduodamas grūdų džiovyklas ESMA galvoja mūsų krašto ūkininkai.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamas grūdų džiovyklas.

Grūdų džiovyklos – visų dydžių ūkiams

Mūsų parduodamos ESMA  grūdų džiovyklos jau pelniusios Lietuvos ūkininkų pasitikėjimą. Tai aukštos klasės ir itin našios džiovyklos, kurios patenkina visų dydžių ūkių poreikius. Dėl pasirenkamos talpos nuo 9 iki 65 tonų, jas išsirinks kiekvienas, kuris ieško mobilios grūdų džiovyklos pagal savo poreikius. Nauja grūdų džiovykla efektyviai padės sumažinti grūdų drėgmę prieš vežant ją į elevatorių ar pardavimui. Tai aukštos kokybės garantas!

Šios našios džiovyklos jau pelniusios Lietuvos ūkininkų pasitikėjimą, dirba visuose Lietuvos kraštuose.

Mobili grūdų džiovykla yra geriausias sprendimas mažam ir vidutiniam ūkiui. Tai naudingas ir paprastas agregatas. Ją lengva transportuoti, paprasta valdyti, greitai užkraunamas džiovyklos bunkeris. Džiovyklos patikimumą užtikrina didesnė nei 20 metų Esma gamintojo patirtis, o džiovyklai galios perdavimas galimas nuo traktoriaus darbinio veleno ar elektros variklio, tai labai patogu.

Mūsų įmonės servisas aptarnauja visų dydžių mobilias grūdų džiovyklas, todėl dėl jos veikimo būsite užtikrinti. Įsigiję naują techniką būsite apmokytas, kaip teisingai ir našiai dirbti su ESMA džiovyklomis. Taip pat esant atsarginių dalių poreikiams ar gedimams mūsų servisas operatyviai reaguoja į visus iškvietimus, atvyksta į vietą ir pasirūpina sklandžiu veikimu.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!