1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Žemės dirbimo technika

Žemės dirbimo technika – populiarieji diskiniai, noraginiai, kombinuoti skutikai. Taip pat padargai tradiciniam dirbimui – plūgai, kultivatoriai, germinatoriai, giluminiai purentuvai, tankinimo volai. Siūlome galimybę žemės dirbimo techniką ne tik įsigyti, bet ir išsinuomoti.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus dėl mūsų parduodamos žemės dirbimo technikos.

Žemės dirbimo technika – visų dydžių ūkiams

Dirbame su patikimais ir Europoje pripažintais gamintojais, todėl galime pasiūlyti tik aukščiausius kokybės standartus atitinkančią techniką. Žemės dirbimo padargus galime pasiūlyti ne tik įsigijimui, bet ir nuomai.

Siūloma padargų nuomos paslauga leidžia ne tik kokybiškai apsidirbti laukus, bet ir išbandyti dominančią techniką realiomis sąlygomis. Įvairūs ūkiai išbando mūsų žemės dirbimo padargus ir vėliau nusprendžia juos įsigyti. Naudota žemės ūkio technika gali būti gerokai pigesnė, nei nauja, todėl buvusios nuomojamos technikos įsigijimas gerokai patogesnis, jei siekiate maksimaliai sutaupyti.

Įmonės serviso komanda dirba visoje Lietuvoje, todėl tiek nauja, tiek išnuomota technika sklandžiai dirbs visą parą. Esant gedimams ar atsarginių dalių poreikiams, servisas operatyviai reaguoja į iškvietimus ir visus gedimus pašalina. Taip pat turime ir atsarginių dalių el. parduotuvę, todėl po įsigijimo technika yra itin paprasta ir patogu aptarnauti.

Mūsų siūloma žemės dirbimo technika puikiai tinka visų dydžių ūkiams Lietuvoje, tad kiekvienas ras sau tinkamą. Lietuvos ūkiams ir laukams. Platus pasirinkimas, galimybė techniką įsigyti net ir neturint galingo traktoriaus.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!