1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Giluminiai skutikai

Giluminis skutikas – tai puiki alternatyva arimui, kai reikia dirbti giliai. Su giluminiu purentuvu galimybė dirbti iki 50cm gylyje su intensyviu maišymu, kartu taupant kuro sąnaudas. Jei reikia giluminio skutiko greitai – galime pasiūlyti nuomos paslaugą, galimybė išsinuomoti parai ar daugiau.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamus giluminius skutikus.

Giluminis skutikas – alternatyva arimui

Mūsų parduodami Farmet giluminiai skutikai gali dirbti net 50 cm gylyje. Darbas giluminiu skutiku yra puiki alternatyva arimui, pasiekiant didesnį našumą mažesnėmis sąnaudomis.

Su giluminiu purentuvu užtikrinama gilaus dirvos purenimo zona ir augalinių liekanų maišymas. Purenimo gylis 30 – 50 cm. Ypatinga noragų forma lemia labai mažą pasipriešinimą ir lengvą įsiskverbimą į suspaustą dirvožemį. Noragai išdėstyti dviem eilėmis. Sudėtingomis sąlygomis, pasipriešinimo sumažinimui galima dirbti pakėlus vieną noragų eilę.

Jei norite išbandyti giluminį skutiką savo ūkyje, galime pasiūlyti Jums žemės dirbimo technikos nuomos paslaugą, kai norimą padargą pristatysime į Jūsų ūkį ir galėsite dirbti tiek, kiek reikės. Galima skutiko nuoma parai, savaitei ar kitam laikotarpiui. Įmonės serviso komanda dirba visoje Lietuvoje, todėl tiek nauja, tiek išnuomoti noraginiai skutikai sklandžiai dirbs visą parą.

Esant skutikų ar kitos technikos gedimams, atsarginių dalių poreikiams, servisas operatyviai reaguoja į iškvietimus ir visus gedimus pašalina operatyviai. Taip pat turime ir atsarginių dalių el. parduotuvę, todėl po įsigijimo technika yra itin paprasta ir patogu aptarnauti.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!