1. Pradžia
  2. /
  3. Žemės dirbimo paslaugos

Žemės dirbimo paslaugos

Atliekame įvairius žemės dirbimo darbus už jus – skutimas su diskiniu ar noraginiu skutikliu, taip pat dirbame su kultivatoriumi bei germinatoriumi, atliekame giluminio purenimo paslaugą. Dirbame visoje Lietuvoje su savo technika, kurią valdo patyrę operatoriai.

Skutimo paslauga

Skutimas

Dirbame su diskiniu ar noraginiu skutikliu ir…
Kultivavimas

Kultivavimas

Dirbame su kultivatoriumi ar germinatoriumi ir paruošiame…

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų atliekamas žemės dirbimo paslaugas.

Žemės dirbimas – visoje Lietuvoje

Mūsų žemės dirbimo paslaugos yra atliekamos visoje Lietuvoje, tad atvykstame į bet kurią vietą su savo technika bei patyrusiais operatoriais. Pasirinkę dominančią žemės dirbimo paslaguą galite ją užsisakyti ir taip patikėti savo rūpesčius mums! Atliekame ne tik žemės dirbimo, bet ir kitas paslaugas – pašarų ruošimas, sėja, purkštuvų techninė patikra ir registracija, pašarų peilių galandimas, technikos nuoma.

Atliekame sėjos paslaugas, sėjame – cukrinius runkelius, kukurūzus, žieminius rapsus taikant juostinės sėjos (Strip-till) technologiją, taip pat ir kitas grūdines kultūras pagal Jūsų poreikius.

Jei Jūsų ūkis yra gyvulininkystės – galime Jums pasiūlyti ir pašarų ruošimo paslaugas. Dirbame su aukštos klasės šienapjovėmis, grėbliais, presais-vyniotuvais. Galime pasiūlyti ir pilną pašarų ruošimo paketą Jūsų ūkiui – nuo pjovimo, grėbimo iki presavimo į ritinius. Atvykstame su savo technika bei patyrusiais operatoriais, todėl viskas, kuo reikės pasirūpinti Jums – tik turėti ką pjauti.

Taip pat siūlome ir birių medžiagų presavimo į ritinius paslaugą su aukštos klasės birių medžiagų presais Goweil Vario-Master. Presuojame kukurūzą, cukrinių runkelių išspaudas ir kitas birias medžiagas į ritinius. Taip pat galime pasiūlyti ir grūdų traiškymo bei silosavimo į rankoves paslaugą, šias paslaugas taip pat atliekame su savo technika.

Teikdami agro paslaugas užtikriname maksimalią darbo kokybę ir našumą, todėl užsisakydami būsite užtikrinti, jog gaunate kokybišką paslaugą!

Be abejo, prekiaujame ir kokybiška žemės ūkio technika (sėjamosios, diskiniai skutikai, mėšlo kratytuvai ir kt.), tad galime pasiūlyti ne tik paslaugas, bet ir aukštos klasės mašinas visiems ūkio poreikiams.