1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Savaeigiai pašarų dalytuvai

Aukštos klasės ir patikimi Strautmann savaeigiai pašarų dalytuvai sukurti palengvinti Jūsų ūkio pašarų ruošimo darbus. Savaeigis pašarų dalytuvas ne tik lengvina darbą, ber ir gerinama pašaro kokybė, padidinamas primilžis. Savaeigiai dalytuvai nuo 10 iki 20 m³ sukurti didesnių poreikių ūkiams ir bendrovėms.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamus savaeigius pašarų dalytuvus.

Savaeigis pašarų dalytuvas – dar didesniam patogumui!

Savaeigis pašarų dalytuvas palengvina Jūsų pašarų ruošimo ir šėrimo darbus. Juo itin paprasta ir patogu atsipjauti silosą iš tranšėjos, grietas transportavimas elevatoriumi. Savaeigis dalytuvas pagal receptą padės paruošti ir išmaišyti reikalingus komponentus, taip pat tiksliai išdalinti, Jūsų gyvuliai suvalgytų visą pašarą ir pasisavintų visas reikalingas medžiagas.

Galime pasiūlyti kelių modelių Strautmann pašarų dalytuvus – 11 – 20 m³ talpos savaeigius Verti-Mix SF ir 12 – 14 m³ talpos Sherpa modelius. Šie savaeigiai dalytuvai patenkins tikrų profesionalų poreikius.

Su Strautmann pašarų dalytuvais dirbame jau eilę metų, tad galime pasiūlyti ne tik naujo savaeigiu dalytuvo įsigijimo paslaugą, bet ir prikabinamo dalytuvo nuomos galimybę. Nuomai siūlome dviejų ašių populiariuosius prikabinamus Verti-Mix Double pašarų dalytuvų modelius su dviem maišymo sraigtais, kurie tinka ir seno tipo tvartams. Minimalus nuomos terminas yra savaitė, rezervuojant dalytuvą ilgesniam nuomos laikotarpiui suteikiama nuolaidą, o jeigu po nuomos laikotarpio norėsite dalytuvą įsigyti – tai galėsite padaryti už dar geresnę kainą.

Pirkdami Vokiečių kompanijos Strautmann produkciją Jūs būsite užtikrinti, kad gaunate aukščiausius kokybės standartus atitinkančią techniką. Strautmann gamykla yra sukūrusi platų produktų asortimentą, kuris yra ypatingai pritaikytas gyvulininkystės ūkiams. Ši įmonė gali pasiūlyti įvairios paskirties siloso tvarkymo įrangą: siloso kaušus, siloso atkandėjus bei siloso bloko atpjovėjus, skirtus lengvam siloso paėmimui.

Strautmann siloso blokų ir pašarų gabenimo priekabos jau kelis dešimtmečius užtikrina greitą ir lengvą pašarų tiekimą įvairių dydžių ūkiams visoje Europoje. Taip pat gaminami prikabinami ir savaeigiai pašarų maišytuvai – puikiai tinkantys idealaus gyvulių pašaro ruošimui.

Optimaliai pašaro kokybei, Strautmann pristato ir žolės siloso tvarkymo techniką. Siekiant išlaikyti geriausią pašarų kokybę, į savikrovę priekabą – pakrauta žolė švelniai, bet itin tiksliai smulkinama. Technikos klientai gali įsigyti triašes priekabas ir savivarčius bei priekabas, skirtas patogiam pašarų gabenimui. Strautmann taip pat gali pasiūlyti ir mėšlo bei universalius kratytuvai įvairaus dydžio. Taigi, kurdama kokybiškų ir įvairių produktų pasiūlą, Strautmann gali pasiūlyti kokybišką pašarų ruošimo, mėšlo tvarkymo ir kitą įrangą remdamasi savo ilgiau nei 85 metus trunkančia patirtimi.

Mūsų įmonės servisas aptarnauja visus mūsų parduodamus savaeigius pašarų dalytuvus, tad dėl sklandaus jų veikimo būsite maksimaliai užtikrinti. Įsigiję naują pašarų dalytuvą būsite apmokyti su juo dirbti. Esant atsarginių dalių poreikiui ar iškilusiems gedimams, mūsų servisas operatyviai reaguoja į visus iškvietimus, atvyksta į vietą ir pasirūpina sklandžiu technikos veikimu, jei reikia – atlieka technikos remonto darbus.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!