1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Germinatoriai

Patikimi germinatoriai Farmet kompaktomat sukurti paruošti dirvą sėjai po arimo. Vienu metu atliekamos septynios operacijos, dirva paruošiama vienu važiavimu. Germinatorius nuo pakabinamo 2.6 metrų iki prikabinamo 15.7 metrų darbinio pločio.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų germinatorius.

Germinatorius – ruošia dirvą po arimo

Mūsų parduodami germinatoriai Farmet Kompaktomat yra puikiai žinomi dėl savo tvirtos konstrukcijos bei našaus darbo. Tai patikimas germinatorius, kuris dirvą sėjai paruošia vienu važiavimu, vienu metu atliekamos septynios operacijos.

Priešsėjinis žemės dirbimo agregatas Kompaktomat puikiai tinka dirbti sudėtingomis sąlygomis. Vienu važiavimu atliekamos kelios darbinės operacijos, kurių metu dirvos paviršius sulyginamas ir sutankinamas pasirinktame gylyje. Atstatomas dirvos kapiliarumas ir suformuojamas sėjos pagrindas reikiamame gylyje. Idealiam priešsėjiniam dirvos paruošimui Kompaktomat arba liaudiškai vadinamas kompaktorius turi 3 lyginimo sekcijas. Priekinė lyginimo sekcija yra prieš volą. Toks išdėstymas leidžia išlyginti net ir didžiausius nelygumus.

Populiarusis Kompkaktomat K300N pakabinamas germinatorius 3m puikiai tinka ūkiams, kurie neturi galingo traktoriaus. Tai efektyvus dirvos paruošimo prieš sėją padargas, todėl rekomenduojame rinktis Farmet. Naujas germinatorius padės tiksliai paruošti Jūsų laukus artėjantiems sėjos darbams.

Visai Farmet žemės dirbimo technikai, įskaitant ir germinatorius, suteikiama 24 mėnesių garantija, todėl įsigydami šią techniką galėsite būti ramūs dėl kokybės ir remonto. Taip pat esant, germinatorių atsarginių dalių poreikiams, mūsų įmonės servisas operatyviai reaguoja į iškvietimus ir visus gedimus pašalina operatyviai. Taip pat turime ir atsarginių dalių el. parduotuvę, todėl po įsigijimo technika yra itin paprasta ir patogu aptarnauti. Galime pasiūlyti didelį pasirinkimą ne tik technikos, bet ir atsarginių dalių visiems germinatorių modeliams.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!