1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Šėrimo technika

Patikima šėrimo technika Jūsų gyvulininkystės ūkiui – prikabinami ir savaeigiai pašarų dalytuvai, siloso atpjovėjai bei ritinių atidarymo, transportavimo įranga. Tik aukščiausius kokybės standartus atitinkanti technika.

Dažniausiai užduodami klausimai

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamą šėrimo techniką.

Šėrimo technika – visų dydžių ūkiams

Atstovaujame Europoje garsius prekinius ženklus, todėl galime pasiūlyti patikimą šėrimo techniką visų dydžių ūkiams. Patikimumas, kokybė ir maksimalus darbo našumas.

Turime ne tik populiariosios pašarų ruošimo technikos, tokios kaip pašarų maišytuvai-dalytuvai, bet ir pagalbinių įrankių pašarų ruošimui – ritinių šakės, griebtuvai, perkandėjai, išvyniotuvai, plėvelės transportavimo laikikliai, siloso bloko atpjovikliai. Platus asortimentas pagal kiekvieno gyvulininkystės ūkio poreikius.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!