1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Presai-vyniotuvai

Aukštos klasės Austrijoje veikiančios kompanijos GÖWEIL presai-vyniotuvai sukurti tikriems profesionalams. Galime pasiūlyti tiek ritinių presų žolinių kultūrų presavimui, tiek presų su kintamo dydžio kamera birioms medžiagoms presuoti. Taip pat su šia technika atliekame ir pašarų ruošimo paslaugas ūkiams ir bendrovėms.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamus presus-vyniotuvus.

Presai-vyniotuvai skirti visų ūkių poreikiams

Mūsų siūlomi GÖWEIL presai-vyniotuvai gaminami ir surenkami tik iš tvirtų bei patikimų medžiagų, todėl atitinka aukščiausius presu-vyniotuvų kokybės standartus. Tai pašarų ruošimo technika, kuri sukurta ūkiams, kurie dirba profesionaliai bei siekia maksimalaus našumo. Galime pasiūlyti presus-vyniotuvus ne tik žolinėms kultūroms, bet ir biriems produktams presuoti.

Presai-vyniotuvai apjungia dviejų mašinų darbą į vieną – aukštos klasės ritinių presas supresuoja, o patikimas vyniotuvais apvynioja plėvele ir pastato ritinį laukuose. Toks darbas padeda efektyviai paruošti ritinius užtikrinant maksimalią pašaro kokybę.

Nuo 1988 metų, GÖWEIL kompanija įsitvirtino rinkoje kaip pašarų presų, vyniotuvų bei presų-vyniotuvų gamybos specialistė. Kadangi kompanija GÖWEIL Maschinenbau GmbH didžiąją dalį produkcijos – net 86 procentus eksportuoja, todėl mašinos yra žinomos ir plačiai naudojamos visame pasaulyje. Visa technika ir įranga projektuojama, plėtojama ir gaminama tik įmonės būstinėje Kirchschlag (Aukštutinėje Austrijoje).

Jei ruošiate pašarą savo ūkyje, bet naujos technikos įsigyti neplanuojate – siūlome pašarų ruošimo paslaugas, kurias atliekame ūkiams ir bendrovėms visoje Lietuvoje. Dirbame su šiais aukštos klasės presais-vyniotuvais. Galime pasiūlyti ir pilną pašarų ruošimo paketą Jums – nuo pjovimo, grėbimo iki presavimo į ritinius. Atvykstame su savo technika bei patyrusiais operatoriais, todėl viskas, kuo reikės pasirūpinti Jums – tik turėti ką pjauti.

Taip pat galime pasiūlyti birių medžiagų presavimo į ritinius paslaugą su aukštos klasės birių medžiagų presais su kintamo dydžio kamera Vario-Master. Presuojame kukurūzą, cukrinių runkelių išspaudas ir kitas birias medžiagas. Galime pasiūlyti ir grūdų traiškymo bei silosavimo į rankoves paslaugą, kurią taip pat atliekame su savo technika. Kokybiško pašaro ruošimo paslaugos Jūsų ūkiui ar bendrovei!

Jei domina pašarų ruošimo paslaugos, daugiau informacijos apie visas mūsų siūlomas agro paslaugas ūkiams ir bendrovėms galite sužinoti paspaudę ant šios nuorodos.

Mūsų įmonės servisas aptarnauja visus mūsų parduodamas presus vyniotuvus, tad dėl sklandaus jų veikimo būsite pilnai užtikrinti. Įsigiję naują presą-vyniotuvą būsite ne tik užtikrintas, kad turite aukščiausios kokybės standartus atitinančią techniką, bet ir būsite apmokyti su ja dirbti. Esant presų-vyniotuvų atsarginių dalių poreikiui ar iškilus gedimams, mūsų servisas operatyviai reaguoja į visus iškvietimus, atvyksta į vietą ir pasirūpina sklandžiu technikos darbus, jei reikia – atlieka technikos remonto darbus.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!