1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Tikslaus ūkininkavimo įranga

Patikima tikslaus ūkininkavimo įranga – automatinio vairavimo ir centrinės padangų slėgio reguliavimo sistemos. Tikslaus ūkininkavimo sistemos, kurios gerokai palengvina Jūsų darbus ūkyje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamą tikslaus ūkininkavimo įrangą.

Tikslaus ūkininkavimo įranga – išmaniam ūkiui

Siūlome tik aukštos klasės tikslaus ūkininkavimo įrangą – automatinio vairavimo sistemas Farmnavigator ir PTG centrines padangų slėgio reguliavimo sistemas (CTIS). Šios sistemos gerokai palengvina darbus Jūsų ūkyje ir padeda dirbti išmaniai.

Kodėl verta naudoti automatinio vairavimo sistemas?
– Automatinio vairavimo sistemas verta naudoti siekiant palengvinti savo darbą ūkyje ir padidinti tikslumą. Automatinio vairavimo sistema automatiškai vairuoja traktorių, taip taupomas kuras, sumažinama persidengimo tikimybė ir mažinama tikimybė padaryti klaidą dėl operatoriaus nuovargio ar kitų faktorių.

Kokie yra centrinės padangų slėgio reguliavimo sistemos privalumai?
– Mažesnis padangų nusidėvėjimas ir mažesnės kuro sąnaudos važiuojant keliu;
– Geresnis ratų sukibimas su dirva dirbant laukuose;
– Mažesnis dirvos tankinimas, provėžų susidarymas ir erozija;
– Galimybė dirbti sudėtingesnėse lauko sąlygose, ypatingai šlapesnėse Jūsų laukų vietose;

Visas slėgio reguliavimo procesas gali būtų valdomas vienu mygtuko paspaudimu iš traktoriaus kabinos!

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!