1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Noraginiai skutikai

Aukštos klasės ir patikimi Farmet noraginiai skutikai nuo pakabinamų 3 metrų iki prikabinamų 8 metrų darbinio pločio. Noraginis skutikas sukurtas darbui kai reikia didesnio iki 35 cm dirbimo gylio. Jei reikia dirbti greitai – galite skutiką išsinuomoti.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamus noraginius skutikus.

Noraginis skutikas – darbui iki 35cm gylyje

Mūsų parduodami Farmet noraginiai skutikai gali dirbti iki 35 cm gylyje. Dirbant tokiame gylyje reikalingas galingas traktorius, ypač jei pasirenkamas didesnis darbinis plotis bei laukai yra kalvoti.

Populiarieji mūsų parduodami noraginiai skutikai yra Triolent modeliai, kurie gali būti ne tik pakabinami, bet ir prikabinami. Populiarieji modeliai nuo 3 iki 8 metrų darbinio pločio su trimis noragų eilėmis. Užtikrinamas pilno ploto skutimas su intensyviu maišymu.

Taip pat ekologiniams ūkiams galime pasiūlyti universalius Fantom Pro padargus pilno paviršiaus skutimui ir kultivavimui su intensyviu maišymu iki 15 cm gylio. 5 eilės noragų išdėstytos 190 mm atstumu ant ašies. Optimalus išdėstymas ir didelė – 655 mm prošvaisa užtikrina puikų augalinių liekanų pralaidumą, skutiklis neužsikemša. V formos ir kaltinių noragėlių uždėjimo sistema leidžia lengvai ir greitai juos pakeisti.

Jei norite išbandyti noraginį skutiką savo ūkyje, galime pasiūlyti Jums žemės dirbimo technikos nuomos paslaugą, kai norimą padargą pristatysime į Jūsų ūkį ir galėsite dirbti tiek, kiek reikės. Galima nuoma parai, savaitei ar kitam laikotarpiui. Įmonės serviso komanda dirba visoje Lietuvoje, todėl tiek nauja, tiek išnuomoti noraginiai skutikai sklandžiai dirbs visą parą.

Esant gedimams ar atsarginių dalių poreikiams, servisas operatyviai reaguoja į iškvietimus ir visus gedimus pašalina operatyviai. Taip pat turime ir atsarginių dalių el. parduotuvę, todėl po įsigijimo technika yra itin paprasta ir patogu aptarnauti.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!