1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Kultivatoriai

Aukštos klasės ir itin populiarūs kultivatoriai Lietuvoje – Multiva. Platus pasirenkamas darbinis plotis nuo 6 iki 15 metrų, našiam darbui po arimo paruošti dirvą sėjai. Tinka kultivuoti ne tik po arimo, bet ir ražieną ar po kito minimalaus dirbimo.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamus kultivatorius.

Patikimi kultivatoriai visiems laukų tipams

MULTIVA kultivatoriai – itin pranaši kultivavimo technologija dirbant sunkiomis sąlygomis. Aukštos kokybės kultivatoriais sudaromos lygios sėklų guoliavietės bei lauko paviršius, atliekant kuo mažiau važiavimų.

Lygios sėklų guoliavietės ypač svarbios, kai naudojamos standartinės sėjamosios mašinos. Nelygios sėklų guoliavietės kelia problemų, kai dirvožemis minimaliai įdirbamas ir dirbama tiesioginės sėjos sėjamosios, nes sudaromas nevienodas sėjimo gylis. Mūsų siūlomi kultivatoriai pagaminti didžiausią dėmesį skiriant kultivavimo charakteristikai, prasiskverbimui ir patogumui vartotojui.

Multiva kultivatorių gamybai naudojamas ypač tvirtas plienas – 600 -700 N/mm2.

Esant kultivatorių ar kitos technikos gedimams, atsarginių dalių poreikiams, mūsų įmonės servisas operatyviai reaguoja į iškvietimus ir visus gedimus pašalina itin greitai. Taip pat turime ir atsarginių dalių el. parduotuvę, todėl po įsigijimo technika yra itin paprasta ir patogu aptarnauti. Galime pasiūlyti didelį pasirinkimą ne tik technikos, bet ir atsarginių dalių visiems kultivatorių tipams.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!