1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Kultivatoriai

Aukštos klasės ir itin populiarūs kultivatoriai Lietuvoje – Multiva. Platus pasirenkamas darbinis plotis nuo 6 iki 15 metrų, našiam darbui po arimo paruošti dirvą sėjai. Tinka kultivuoti ne tik po arimo, bet ir ražieną ar po kito minimalaus dirbimo.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamus kultivatorius.

Patikimi kultivatoriai visiems laukų tipams

MULTIVA kultivatoriai – itin pranaši kultivavimo technologija dirbant sunkiomis sąlygomis. Aukštos kokybės kultivatoriais sudaromos lygios sėklų guoliavietės bei lauko paviršius, atliekant kuo mažiau važiavimų.

Lygios sėklų guoliavietės ypač svarbios, kai naudojamos standartinės sėjamosios mašinos. Nelygios sėklų guoliavietės kelia problemų, kai dirvožemis minimaliai įdirbamas ir dirbama tiesioginės sėjos sėjamosios, nes sudaromas nevienodas sėjimo gylis. Mūsų siūlomi kultivatoriai pagaminti didžiausią dėmesį skiriant kultivavimo charakteristikai, prasiskverbimui ir patogumui vartotojui.

Multiva kultivatorių gamybai naudojamas ypač tvirtas plienas – 600 -700 N/mm2.

Esant kultivatorių ar kitos technikos gedimams, atsarginių dalių poreikiams, mūsų įmonės servisas operatyviai reaguoja į iškvietimus ir visus gedimus pašalina itin greitai. Taip pat turime ir atsarginių dalių el. parduotuvę, todėl po įsigijimo technika yra itin paprasta ir patogu aptarnauti. Galime pasiūlyti didelį pasirinkimą ne tik technikos, bet ir atsarginių dalių visiems kultivatorių tipams.