1. Pradžia
 2. /
 3. Sėjamosios
 4. /
 5. Diskinės sėjamosios
 6. /
 7. Diskinės sėjamosios Falcon Compact
Diskinė sėjamoji Falcon 4 Compact
Populiaru
Populiaru

Diskinės sėjamosios Falcon Compact

Kompaktiškos diskinės sėjamosios, kurios tinka traktoriams nuo 120 Ag. Tvirta konstrukcija, tiksli sėja ir talpus sėklų bunkeris.

Siųsti užklausą

  Užpildykite užklausą ir gaukite asmeninę konsultaciją ar pasiūlymą dėl technikos.

  Dominanti technika ir kiti klausimai*:

  Jūsų vardas*:

  Telefono numeris*:

  El. pašto adresas:

  Prikabinamos kompaktiškos 3 ir 4 m darbinio pločio sėjamosios

  Falcon COMPACT modeliai nereikalauja itin galingo traktoriaus, jie skirta visų tradicinių kultūrų sėjai 150 mm tarpueiliais, taip pat tinka sėjai ir į neparuoštą dirvą. Šia sėjamąja galima sėti daugumą grūdinių, ankštinių augalų, žaliąsias trąšas, kai kurias dobilų rūšis, aliejines kultūras.

  Falcon Compact sėjamoji

  Sėja ir įdirbimas – vienu važiavimu

  Plačiame sėjimo diapazone – nuo 0,5 iki 350 kg/ha Falcon COMPACT sėjamoji vienu važiavimu įdirba dirvožemį, paruošia sėklos pagrindą, sutankina dirvą ir kokybiškai pasėja sėklas.

  Falcon Compact schema

  Sėjamosios dirbimo zonos

  Su Falcon Compact sėjamosiomis vienu važiavimu yra atliekamos 6 operacijos:

  Falcon Compact diskinės sėjamosios
  Falcon Compact dieskinės sėjamosios

  1. Pirminio dirvos lyginimo zona. Tiksliai išlygintas dirvos paviršius leidžia tolygiai sutvirtinti ir išpurenti sėklų guoliavietę.
  2. Dirvožemio paruošimo zona. Dirva gali būti įdirbama įvairiomis žemės įdirbimo sekcijomis – per visą sėjos plotį arba zonomis iki 20 cm gylio. Pirminis įdirbimas praturtina dirvą oru, ją lygina ir optimaliai purena. Taip pat paskleidžia augalų likučius.
  3. Dirvos sutankinimo ir gilaus dirvožemio kapiliarumo atstatymo zona. Geras sutankinimas užtikrina efektyvų vandens patekimą į dirvos paviršių net ir sausomis sąlygomis.
  4. Sėklų guoliavietės formavimo ir sėklos padėjimo zona. Dvidiskiai išsėjimo noragėliai efektyviai sufomuoja guoliavietę (V-formos griovelis) ir preciziškai padeda sėklą nustatytame gylyjeIšsėjimo noragėliai pasižymi didele spaudimo jėga, todėl jiems gali būti perkelta iki 70% mašinos svorio. Sutankinta sėklų guoliavietė ir V formos griovelisužtikrina puikų sėklos kontaktą su drėgnu dirvožemiu.
  5. Šoninio sėklų užspaudimo zona. Kopijuojantis ratukas suspaudžia V formos griovelį su sėkla, taip sėkla su dirvožemiu susispaudžia šonu. Žemė virš sėklos lieka puri, ir tai ženkliai pagerina sėklų sudygimą.
  6. Sėklų uždengimo ir dirvos lyginimo zona. Integruotos aketėlės užtikrina puikų sėklų uždengimą ir precizišką dirvos paviršiaus lyginimą.

        Aukšta kokybė ir našus darbas

  • Nedidelis svoris lemia mažą pasipriešinimą
  • Didelė sėkladėžės talpa leidžia pasėti didelį plotą nepildant sėjamosios
  • Kompaktiška ir trumpa sėjamosios konstrukcija leidžia greitai apsisukti galulaukėse
  • Tikslus gylio palaikymas optimaliai sutankinant dirvą
  • Puikus paviršiaus lyginimas ir tankinimas prieš kiekvieną sėjimo diską
  Slėginis bunkeris

  Šią techniką galite išsinuomoti!

  Siūlome galimybę šią techniką išsinuomoti parai, savaitei ar kitam Jūsų norimam laikui. Dėl nuomos sąlygų ar kitos žemės dirbimo, sėjos, pašarų ruošimo, tręšimo technikos nuomos kreipkitės į mūsų technikos skyrių.

  Jus taip pat gali dominti: