1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Purkštuvai

Aukštos kokybės patikimi prikabinami ir savaeigiai purkštuvai Agrio sukurti visų dydžių ūkiams. Patikima vandens sistema, tvirta konstrukcija, stabiliai dirbančios sijos užtikrina našų darbą. Tai lyderis prikabinamų purkštuvų rinkoje Čekijoje ir vienas iš populiariausių purkštuvų gamintojų Lietuvoje.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamus purkštuvus.

Patikimi purkštuvai Jūsų ūkiui

Turime sukaupę didelę patirtį atstovaujant prikabinamų purkštuvų gamintoją Agrio, tad galime pasiūlyti aukštos klasės techniką ir padėti išsirinkti tinkamą purkštuvą Jūsų ūkiui.

Kiekvienas purkštuvas komplektuojamas individualiai pagal kiekvieno ūkio poreikius, tad komplektacija labai priklauso nuo to, kokias technines charakteristikas ir savybes išsirinksite užsisakydami purkštuvą.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!