1. Pradžia
  2. /
  3. Pašarų ruošimo paslaugos

Pašarų ruošimo paslaugos

Teikiame įvairias pašarų ruošimo paslaugas  – žolės pjovimas, grėbimas, presavimas į ritinius, kukurūzų smulkinimas ir silosavimas, įvairių birių medžiagų silosavimas į ritinius, grūdų traiškymas ir kitos kokybiškos pašarų ruošimo paslaugos. Dirbame visoje Lietuvoje su savo technika bei patyrusiais operatoriais.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų siūlomas pašarų ruošimo paslaugas.

Pašarų ruošimo paslaugos – visoje Lietuvoje

Mūsų siūlomos pašarų ruošimo agro paslaugos yra atliekamos visoje Lietuvoje, atvykstame į bet kurią vietą su savo technika, o dirba tik patyrę operatoriai. Pasirinkite Jus dominančią pašarų ruošimo paslaugą ir palikite savo rūpesčius mums!

Jei ruošiate pašarą gyvūliams savo ūkyje –  siūlome pašarų ruošimo paslaugas. Dirbame su šiais aukštos klasės šienapjovėmis, grėbliais, presais-vyniotuvais. Galime pasiūlyti ir pilną pašarų ruošimo paketą Jums – nuo pjovimo, grėbimo iki presavimo į ritinius. Atvykstame su savo technika bei patyrusiais operatoriais, todėl viskas, kuo reikės pasirūpinti Jums – tik turėti ką pjauti.

Taip pat galime pasiūlyti birių medžiagų presavimo į ritinius paslaugą su aukštos klasės birių medžiagų presais su kintamo dydžio kamera Goweil Vario-Master. Presuojame kukurūzą, cukrinių runkelių išspaudas ir kitas birias medžiagas. Galime pasiūlyti ir grūdų traiškymo bei silosavimo į rankoves paslaugą, kurią taip pat atliekame su savo technika. Kokybiško pašaro ruošimo paslaugos Jūsų ūkiui ar bendrovei visoje Lietuvoje!