1. Pradžia
  2. /
  3. Sėjos paslaugos

Sėjos paslaugos

Sėjos paslaugos yra patogi paslauga tiems, kas nori pasididinti savo derlių ir pamiršti visus savo sėjos darbų rūpesčius. Sudarinėjame išankstines sutartis, todėl atvykstame tiksliai sutartu laiku ir atliekame kokybišką paslaugą su profesionalia technika. Sėti galime įvairias kultūras – kukurūzus, cukrinius runkelius, žieminius rapsus (taikant Strip-till technologiją), kviečius, žirnius, miežius, pupas bei kitas grūdines, ankštines kultūras. Dirbame visoje Lietuvoje su savo patikima sėjos technika, kurią valdo tik daug patirties sukaupę technikos operatoriai.

Kukurūzų sėjos paslauga 2024

Kukurūzų sėja

Kukurūzų sėjos paslauga, kurią atliekame visoje Lietuvoje…

Profesionalios sėjos paslaugos – visoje Lietuvoje

Žemės ūkis, kaip viena svarbiausių Lietuvos ekonomikos šakų, turi savo specifiką ir iššūkius. Norint užtikrinti aukštą derlių, reikia ne tik tinkamos žemės ūkio technikos, bet ir profesionalių sėjos paslaugų. Šiandien norime atkreipti dėmesį į tai, kaip patogu ir efektyvu yra naudotis sėjos paslaugomis Lietuvoje.

• Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl ūkininkai renkasi sėjamos paslaugas, yra patogumas. Daugelis sėjos paslaugų teikėjų, turinčių ilgametę patirtį, siūlo galimybę užsisakyti paslaugas tiesiog internetu ar telefonu. Tai suteikia ūkininkams patogumą ir greitį, nes užtenka kelis paspaudimus padaryti iš savo kompiuterio ar telefono. Tai ypatingai aktualu tiems, kurie vertina efektyvumą ir nori optimizuoti savo laiką.

• Kitas privalumas, renkantis sėjos paslaugas, yra profesionalių specialistų komanda. Patyrę agronomai ir technikos operatoriai, turintys didelę žinių ir patirties bagažą, užtikrina, kad sėja būtų atlikta kokybiškai ir efektyviai. Tai ypač svarbu, atsižvelgiant į kintančias orų sąlygas ir specifinius žemės ūkio reikalavimus.

• Užtikrinamas tikslus laikas. Be to, sėjos paslaugos teikėjai įsipareigoja laikytis sudarytų sutarčių ir atvykti tiksliai sutartu laiku. Šis aspektas yra esminis, nes žemės ūkio veikla dažnai priklauso nuo laiko sąlygų. Profesionalūs sėjos paslaugų teikėjai supranta šiuos iššūkius ir įsipareigoja užtikrinti, kad jų paslaugos būtų teikiamos punktualiai ir efektyviai.

• Renkantis sėjos paslaugas, ūkininkai taip pat gali pasinaudoti moderniomis technologijomis. Daugelis sėjos paslaugų teikėjų naudoja pažangiąją įrangą ir GPS technologijas, kurios leidžia optimaliai išnaudoti dirvos resursus ir užtikrinti vienodą sėją. Tai leidžia ne tik sutaupyti laiko ir lėšų, bet ir pagerinti bendrą ūkininkavimo efektyvumą.

Visų šių privalumų kontekste, galime teigti, kad sėjos paslaugos Lietuvoje yra ne tik patogios, bet ir svarbus žingsnis link efektyvaus ir tvaraus žemės ūkio. Renkantis patikimus sėjos paslaugų teikėjus, ūkininkai gali būti tikri, kad jų darbas bus atliktas profesionaliai ir optimaliai.

Sėti galime – cukrinius runkelius, kukurūzus, žieminius rapsus taikant juostinės sėjos (Strip-till) technologiją, taip pat ir kitas grūdines kultūras pagal Jūsų poreikius.

Jei verčiatės gyvulininkyste – galime Jums pasiūlyti ir pašarų ruošimo paslaugas. Dirbame su aukštos klasės šienapjovėmis, grėbliais, presais-vyniotuvais. Galime pasiūlyti ir pilną pašarų ruošimo paketą Jūsų ūkiui – nuo pjovimo, grėbimo iki presavimo į ritinius. Atvykstame su savo technika bei patyrusiais operatoriais, todėl viskas, kuo reikės pasirūpinti Jums – tik turėti ką pjauti.

Taip pat siūlome ir birių medžiagų presavimo į ritinius paslaugą su aukštos klasės birių medžiagų presais su kintamo dydžio kamera Goweil Vario-Master. Presuojame kukurūzą, cukrinių runkelių išspaudas ir kitas birias medžiagas į ritinius. Taip pat galime pasiūlyti ir grūdų traiškymo bei silosavimo į rankoves paslaugą, šias paslaugas taip pat atliekame su savo technika. Agroteka paslaugos – kokybiško pašaro ruošimo paslaugos Jūsų ūkiui ar bendrovei!

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų atliekamas sėjos paslaugas.

Kitos mūsų paslaugos

Žemės dirbimo agro paslauga

Žemės dirbimo paslaugos

Skutimo, kultivavimo, giluminio purenimo agro paslaugos, paruošiame dirvą sėjai jūsų ūkyje už Jus
Pašarų ruošimo paslaugos

Pašarų ruošimo paslaugos

Pjovimo, grėbimo, smulkinimo, presavimo į ritinius, grūdų traiškymo bei kitos pašarų ruošimo paslaugos
Purkštuvų patikra

Purkštuvų patikra

Augalų apsaugos priemonių purkštuvų ir beicavimo mašinų patikra bei registracija
Peilių galandimo paslauga

Peilių galandimas

Ritinių presų bei rinktuvinių priekabų peilių galandimo paslauga visoje Lietuvoje