1. Pradžia
  2. /
  3. Sėjos paslaugos

Sėjos paslaugos

Sėjame įvairias kultūras – kukurūzus, cukrinius runkelius, žieminius rapsus (taikant Strip-till technologiją), kviečius, žirnius, miežius, pupas bei kitas grūdines, ankštines kultūras. Dirbame visoje Lietuvoje su savo patikima sėjos technika, kurią valdo patyrę operatoriai.

Kukurūzų sėja

Kukurūzų sėja

Kukurūzų sėjos paslauga, kurią atliekame visoje Lietuvoje…

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų atliekamas sėjos paslaugas.

Sėjos paslaugos – visoje Lietuvoje

Mūsų sėjos paslaugos yra atliekamos visoje Lietuvoje, tad atvykstame į bet kurią vietą su savo technika bei patyrusiais operatoriais. Pasirinkę dominančią sėjos paslaugą galite ją užsisakyti ir taip patikėti savo rūpesčius mums!

Sėti galime – cukrinius runkelius, kukurūzus, žieminius rapsus taikant juostinės sėjos (Strip-till) technologiją, taip pat ir kitas grūdines kultūras pagal Jūsų poreikius.

Jei verčiatės gyvulininkyste – galime Jums pasiūlyti ir pašarų ruošimo paslaugas. Dirbame su aukštos klasės šienapjovėmis, grėbliais, presais-vyniotuvais. Galime pasiūlyti ir pilną pašarų ruošimo paketą Jūsų ūkiui – nuo pjovimo, grėbimo iki presavimo į ritinius. Atvykstame su savo technika bei patyrusiais operatoriais, todėl viskas, kuo reikės pasirūpinti Jums – tik turėti ką pjauti.

Taip pat siūlome ir birių medžiagų presavimo į ritinius paslaugą su aukštos klasės birių medžiagų presais su kintamo dydžio kamera Goweil Vario-Master. Presuojame kukurūzą, cukrinių runkelių išspaudas ir kitas birias medžiagas į ritinius. Taip pat galime pasiūlyti ir grūdų traiškymo bei silosavimo į rankoves paslaugą, šias paslaugas taip pat atliekame su savo technika. Agroteka paslaugos – kokybiško pašaro ruošimo paslaugos Jūsų ūkiui ar bendrovei!