1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Trąšų ir sėklų bunkeriai

Trąšų bunkeriai Sola Aura, kurie tinka visų tipų sėkloms ir trąšoms. Šie 2000 litrų talpos slėginiai bunkeriai padidins Jūsų sėjos darbų našumą ir užtikrins tikslų darbą visomis sąlygomis. Ispanų gamintojo Sola bunkeriais ne tik prekiaujame, bet ir naudojame patys atlikdami tikslios sėjos paslaugą, todėl esame užtikrinti šio produkto kokybę.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus dėl trąšų ir sėklų bunkerių.

Trąšų ir sėklų frontaliniai bunkeriai gera kaina

SOLA AURA sėklų ir trąšų priekinis bunkeris – tai universaliausi ir patikimiausi pasirinkimai rinkoje, skirti sėklų ir trąšų saugojimui ir dozavimui. Šie slėginiai bunkeriai pasižymi aukštu dozavimo tikslumu ir plačiu pritaikymo spektru, galintys būti naudojami su įvairiais žemės ūkio įrankiais, tokius kaip tikslios sėjos, juostinės ir tradicinės sėjamosios, trąšų įterpėjai, kultivatoriai, skutikai, akėčios ir kt.

Šie bunkeriai išsiskiria aukštu sėklų ir trąšų dozavimo tikslumu, įskaitant mikrogranulinių produktų dozavimą, kompensacinį bunkerį su perkrovimu į galinį sėjamosios bunkerį, ir galimybę konfigūruoti vieną arba du skyrius. Jų tvirtas ir lengvas rėmas, pagamintas iš padidinto stiprumo plieno, garantuoja ilgalaikę patikimumą.

Nerūdijančiojo plieno dozatorius su keičiamomis modulinėmis ritėmis ir dviguba dozavimo valdymo sistema (ISOBUS ir ne ISOBUS) užtikrina efektyvų darbą. Produkto lygio jutiklis, atraminiai ratai ir moderni konstrukcija su patogia užlipimo platforma bei lengvai prieinamais dozatoriais padaro šiuos bunkerius paprastais naudoti.

SOLA Aura priekinio sėklų bunkerio privalumai apima mažesnes traktoriaus degalų sąnaudas, mažesnį hidraulinės alyvos srauto poreikį, didesnių dozavimo normų sėkloms ir trąšoms, mažesnį triukšmo lygį, gerą produkto išsaugojimą dėl hermetiško sandarinimo, tolygesnę dozavimo normą nepriklausomai nuo bunkerio užpildymo ir efektyvesnį bunkerio ištuštinimą.

Modulinis dozatorius leidžia naudoti visų rūšių sėklas ir granuliuotas trąšas, o tolygus oro srautas užtikrina vienodą produkto paskirstymą. Patogi konstrukcija leidžia greitai, tiksliai ir lengvai pasiekti bei išvalyti vidinę bunkerio dalį, o lengvai prieinami dozatoriai leidžia atlikti kalibravimą itin paprastai ir greitai. Su SOLA AURA sėklų ir trąšų bunkeriais pasirinkite kokybę ir efektyvumą savo žemės ūkyje.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!