1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Sėjamosios

Patikimos diskinės sėjamosios įvairioms sėjos technologijoms – tiesioginės (No-till), juostinės (Strip-till), kukurūzų, smulkių sėklų, su trąšų įterpimu, su keičiama darbine sekcija ir kitos grūdų sėjamosios. Sėjamosios sėjai į ražieną arba į įdirbtą dirvą, siūlome tik patikimas sėjamąsias, kurias galite ir išsinuomoti.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus dėl sėjamųjų.

Sėjamosios – visoms sėjos technologijoms

Patikimos diskinės sėjamosios iš garsių Europos gamintojų, kuriomis prekiaujame Lietuvoje jau eilę metų. Mūsų parduodamos sėjamosios užtikrina maksimalų darbo efektyvumą įvairiomis sėjos sąlygomis – no-till, strip-till ar kitos technologijos taikymui, mūsų asortimente nuo 3m. grūdų diskines sėjamosios iki 6m. sėjamosios su trąšų įterpimu ir sėjai į ražieną.

Jei negalvojate apie pirkimą, galite pasinaudoti sėjamosios nuomos paslauga ir ne tik atlikti kokybiškai darbą, bet ir sėjamąją išbandyti realiomis sąlygomis.

No-till sėjamoji gali sėti tiesiogiai į ražieną, įterpia trąšas ir turi stiprų sėjos aparatą. Sėjamosios sukurtos sėjai į ražieną padeda efektyviai taupyti ūkio išlaidas ir palengvina darbą. Šioms sėjamosioms dažniausiai galingo traktoriaus nereikia, nes didžiausią darbą atlieką sėjos aparatas.

Juostinės sėjamosios tinka sėjai į ražieną, išdirbamos sėklų eilutės į kurias sėjos diskas pasėja sėkla. Norint sėti taikant Strip-till technologiją reikalingas galingas traktorius, 4 metrų modeliams rekomenduojamas traktorius nuo 220 AG. Šias bearimines sėjamąsias renkasi tie ūkiai, kurie nori sėti žieminius rapsus į ražieną.

Mūsų siūlomos tiesioginės ir juostinės sėjamosios yra su trąšų įterpimu, taip pat galime pasiūlyti įsigijimui ir smulkių sėklų sėjamąsias, kurios kabinamos ant žemės dirbimo technikos. Pastarosios tinka garstyčių, žolės, dobilų, liucernos ar kitų smulkių kultūrų sėjai. Keičiami rotoriai leidžia sėti skirtingas kultūras.

Populiarusis mūsų atstovaujamas gamintojas Farmet teikia ir naujo tipo kukurūzų sėjamąsias, kurios tinka sėti ir tiesiogiai, nes spaudimo aparatai turi spaudimo jėgą iki 350 kg. Šios ražieninės sėjamosios padeda taupyti kuro išlaidas ir sumažina darbus laukuose.

Prekiaujame pneumatinėmis ir mechaninėmis sėjamosiomis, kurios yra puikiai pritaikytos Lietuvos ūkiams ir laukams. Platus pasirenkamas darbinis plotis ir galimybė sėti neturint galingo traktoriaus.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!