1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Srutovežiai

Patikimi vienos – trijų ašių srutovežiai visų dydžių ūkiams. Pasirenkama talpa nuo 2217 iki 37 000 litrų talpos su įvairia srutų išlaistymo ir įterpimo įranga. Kiekvienam srutovežiui galime pasiūlyti ir aukštos klasės srutų įterpimo įrangą, galite rinktis iki 30 metrų darbinį plotį.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamus srutovežius.

Srutovežiai – visų dydžių ūkiams

Jau eilę metų dirbame su Italijos kompanija VAIA ir galime Lietuvos ūkininkams pasiūlyti aukštos klasės ir patikimus srutovežius iki 37 000 litrų talpos. Galimybė rinktis vienos – trijų ašių modelius su įvairia komplektacija pagal Jūsų ūkio poreikius.

Kiekvienas mūsų siūlomas srutovežis sukomplektuojamas pagal Jūsų ūkio poreikius, esant norui galimas pilnas ir važiuoklės spalvos pasirinkimas. Galite srutovežio spalvą suderinti kartu su Jūsų dirbamos technikos spalva.

VAIA kompanijos istorija prasidėjo dar 1948 metais, kai. Severino Vaia, matydamas kylantį poreikį mechanizuoti žemės ūkį, įkūrė kompaniją „Vaia Snc„. Kompanija pradėjo gaminti gyvulinius vežimėlius iš medienos, vėliau išplėtė gamybą, įtraukdama į gamybos asortimentą srutvežius, kurie taip pat buvo gaminami iš medžio.
Maždaug apie 60-tuosius naujovės plieno pramonėje ir valstiečių migracija į pramoninius miestus paskatino žemės ūkio mechanizacijos plėtrą. Kėbulų ir ratų ašių gamybą palengvino technologinių procesų metalo pramonėje mechanizavimas. Vėliau išsiplėtus įmonei ir modernizavus gamybos procesus įmonė galėjo pasiūlyti aukštos klasės srutovežius iš cinkuoto metalo. Kompanija srutovežių gaminimo technologiją ištobulino ir yra lyderiaujanti srutų išlaistymo įrangos gamintoja Italijoje.

Jei galvojate apie žemės ūkio technikos įsigijimą, bet norėtumėte ją išbandyti – nuomos paslauga yra idealus variantas Jums. Galime pasiūlyti žemės dirbimo, sėjos, tręšimo technikos nuomos paslaugą parai, savaitei, mėnesiui ar kitam norimam laikui. Išsirinkę norimą techniką ne tik atliksite reikiamus darbus, bet galėsite ir išbandyti technikos darbo kokybę.

Esant srutovežių ar kitos mūsų atstovaujamos technikos gedimams, atsarginių dalių poreikiams, mūsų įmonės servisas operatyviai reaguoja į visus iškvietimus ir kilusius gedimus pašalina itin greitai. Taip pat turime ir atsarginių dalių el. parduotuvę, todėl po įsigijimo itin paprasta ir patogu įsigyti atsarginių dalių technikai. Galime pasiūlyti didelį pasirinkimą ne tik žemės ūkio technikos, bet ir atsarginių jos dalių.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!