Agrio logotipas

Agrio

AGRIO kompanija, įkurta 1993 m., savo veiklą pradėjo nuo naudotų purkštuvų rekonstrukcijos. Iki šių dienų gamykla smarkiai prasiplėtė, žengdama didelį žingsnį į priekį. Palaipsniui išsivystė AGRIO purkštuvų grupė – aukščiausios kokybės prikabinami ir savaeigiai purkštuvai, konstruojami su purškimo sijomis, siekiančiomis 36 m, iki 10000 litrų talpos cisternomis. Gamybai naudojami pažangūs sprendimai, paremti praktika ir ekonomine logika.

Didžiulę įtaką firmos plėtrai turėjo bendradarbiavimas su Vokietijos purkštuvų gamintoja GSB, kai 1993 m. AGRIO įsigijo licenciją sijų gamybai, tuo pačiu įgydama daug vertingos informacijos kaip pagaminti kokybišką purkštuvą. Jau 20 metų kompanija tobulina purkštuvus.

AGRIO purkštuvų išskirtinumas – pneumatinis valdymas ir erdvinės sijos ant švytuoklinės pakabos. Pneumatinis valdymas greitai reaguoja, priežiūra labai paprasta ir net intensyviai naudojant agresyvias skystas trąšas turi neribotą naudojimo laiką. Sijos dėl puikaus išbalansavimo ir nepriklausomos pakabos atitinka aukščiausius keliamus reikalavimus purškimui važiuojant net ir nelygiu lauku.

Didelį dėmesį kompanija skiria aptarnavimui po pardavimo, siekia, kad purkštuvai patikimai veiktų ne tik garantijos laikotarpiu, bet ir visą naudojimo laiką. Mašinos yra sukonstruotos taip, kad atlaikytų maksimalią apkrovą intensyvaus naudojimo sąlygomis.

AGRIO filosofija – siekiame, kad klientai eksploatuodami mūsų purkštuvus gautų didžiausią naudą. Todėl kiekvieną mašiną AGRIO gamina tiesiogiai individualiam klientui, atsižvelgdama į jo konkrečias sąlygas ir poreikius, kad eksploatuojant purkštuvą jam netrūktų jokios reikiamos įrangos arba, kad mašinoje nebūtų įrangos, kuri klientui būtų nereikalinga.

Šiuo metu AGRIO yra didžiausia lauko purkštuvų gamintoja Čekijos Respublikoje, jų produktai priklauso geriausiems pasaulyje. 60% šioje kompanijoje pagaminamų purkštuvų parduodama Vokietijos rinkoje, kuri pasižymi ypatingu reiklumu, griežtais reikalavimais ir įstatymais.

Prikabinami purkštuvai

Savaeigiai purkštuvai

Ūkininkų atsiliepimai