1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Priekabos ir puspriekabės

Aukštos klasės ir patikimos rinktuvinės priekabos masės rinkimui ir patogiam transportavimui į tranšėjas, taip pat galime pasiūlyti patikimas puspriekabės grūdų, pašarų ir kitos masės pervežimui. Siūlome tik aukščiausius kokybės standartus atitinkančią techniką.

Dažniausiai užduodami klausimai

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamas priekabas ir puspriekabes.

Traktorių priekabos ir puspriekabės – našiam darbui

Atstovaujame Europoje garsius prekinius ženklus, todėl galime pasiūlyti aukštos klasės priekabas ir puspriekabes traktoriams. Užtikrinamas patikimumas, kokybė ir maksimalus darbo našumas.

Eilę metų atliekame pašarų ruošimo paslaugas ūkiams bei bendrovėms, todėl parduodamą techniką puikiai išmanome ir galime padėti išsirinkti tai, kas labiausiai atitiks Jūsų poreikius.
Aukštos klasės rinktuvinės priekabos Strautmann padės efektyviai rinkti pašarą ir transportuoti jį į tranšėjas. Tai yra idealus variantas, kai reikia greitai surinkti ir suvežti žolę į tranšėją. Kokybiškas rinktuvas, greita CFS masės perdavimo sistema, platus pasirinkimas nuo 23 iki 52 m³ talpos rinktuvinių priekabų pagal kiekvieno ūkio poreikius.

Taip pat siūlome aukštos klasės puspriekabes Strautmann Giga-Trailer be rinktuvo, tačiau su masės dozavimo sraigtais. Tai patogus variantas visiems pašarą ruošiantiems ūkiams.

Siūlome ir universalias puspriekabes, kurios tinka visų tipų masės transportavimui. Patikimos Vaia universalios priekabos tinka tiek stambiems, tiek vidutiniams ūkiams. Puikus sprendimas žemės ūkio bendrovėms, kai reikia tiksliai transportuoti masę.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!