1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Juostinės sėjamosios

Juostinės sėjamosios yra sukurtos Strip-till technologijos taikymui, sėjai į ražieną. Ši sėjos technologija itin plačiai naudojama žieminiams rapsams sėti ir duoda itin gerų rezultatų tiek sausomis, tiek šlapioms lauko sąlygoms. Sėja juostinėmis sėjamosiomis vyksta dirbant siauromis eilučių juostomis, įterpiant trąšas bei sėklas į vieną eilutę.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamas juostines sėjamąsias.

Juostinės sėjamosios – sukurta žieminiams rapsams

Mūsų parduodamos Falcon Pro juostinės sėjamosios yra itin populiarios tarp ūkių, kurie sėja žieminius rapsus. Juostinės sėjos technologijos taikymas padeda ne tik efektyviai auginti rapsus, bet ir padeda gerokai sutaupyti kuro išlaidų sėjos metu. Juostinis įdirbimas, tręšimas ir sėja atliekami vienu važiavimu, todėl gerokai sutrumpėja darbo laikas bei išlaidos.

Juostinė sėjamoji Falcon Pro vienu važiavimu galima sėti dvi augalų kultūras ir įterpti trąšas. Sėjamosios kompaktiškos, mažo svorio ir pasižyminti mažu pasipriešinimu, su lengvu valdymu ir kontrolės sistema. Šią sėjamąją galite taip pat rinktis ir bazinės komplektacijos – be trąšų įterpimo ar su galimybe sėti dvi augalų kultūras (individualus sėklų dozavimas ir sėklos įterpimo gylis) su trąšų įterpimu

Maksimalus juostinės sėjos įdirbimo gylis, sėjant Falcon Strip-till sėjamosiomis, yra apie 20 cm. Praktika rodo, kad ne visada yra reikalaujama įdirbti šiuo maksimaliu gyliu, galima dirbti ir gerokai sekliau. Tyrimai rodo, kad šaknų vystymuisi didžiausią įtaką turi ne tik dirvos įdirbimas, bet ir didesnė azoto koncentracija šaknų zonoje.
Kai šaknys prasiskverbia per tokį sluoksnį, augimas gilyn sulėtėja, šaknys pradeda stipriai šakotis. Jei norime sumažinti šį efektą, kuris labai dažnai pasireiškia sekliai įdirbant ražieną ir po didesnio lietaus kiekio padidėjant azoto koncentracijai tarp įdirbto ir neįdirbto žemės sluoksnio, dirvožemį turime įdirbti juostomis bent jau 5 centimetrais giliau nei prieš tai buvęs ražienų skutimo gylis.

Jei norėtumėte išbandyti juostinės sėjos technologiją ar mūsų siūlomas juostines sėjamąsias Falcon Pro – galime Jums pasiūlyti sėjamosios nuomos paslaugas. Sėjamąją galite išsinuomoti parai, savaitei, mėnesiui ar kitam norimam laikotarpiui. Išsirinkę juostinę sėjamąją nuomai galėsite ne tik kokybiškai pasisėti savo laukus taikydami juostinės sėjos (Strip-till), bet ir maksimaliai išbandysite sėjos kokybę. Jei domina nuomos galimybės ar kita mūsų siūloma nuomojama technika, pilną nuomojamos technikos sąrašą galite rasti šiame nuomos puslapyje.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!