1. Pradžia
 2. /
 3. Sėjamosios
 4. /
 5. Juostinės sėjamosios
 6. /
 7. Strip-till sėjamosios Falcon Pro
Strip-till sėjamosios
Populiaru
Populiaru

Strip-till sėjamosios Falcon Pro

Juostinės sėjamosios sukurtos sėjai į ražieną, idealiai tinka žieminių rapsų sėjai. Galimybė lengvai pasikeisti priekinę darbinę sekciją ir taikyti kitą sėjos technologiją.

Siųsti užklausą

  Užpildykite užklausą ir gaukite asmeninę konsultaciją ar pasiūlymą dėl technikos.

  Dominanti technika ir kiti klausimai*:

  Jūsų vardas*:

  Telefono numeris*:

  El. pašto adresas:

  Juostinės Strip-till sėjamosios sukurtos sėjai į ražieną

  Idealus pasirinkimas ūkiams, kurie sėja žieminiu rapsus taikant juostinės sėjos technologiją. Sėjamoji unikali dėl galimybės lengvai pasikeisti priekinę Strip-till darbinę sekciją į diskinį skutiklį ir su ta pačia taikyti kitą sėjos technologiją.

  Falcon Pro sėjamoji

  Viena sėjamoji – keletas skirtingų sėjos technologijų

  Sėjamosios koncepcija pagrįsta priekinių darbinių sekcijų pasirinkimu bei galimybe jas pakeisti. Dažnas mūsų krašto ūkis, kuris renkasi šias sėjamąsias, komplektuojasi jas su keliomis darbinėmis sekcijomis – dvigubo diskinio skutiklio (minimalaus dirbimo sėjai), No-Till (tiesioginės sėja) ar Strip-till (juostinė sėja) sekcijomis. Sekcijas galima lengvai pasikeisti tiesiog savo ūkio technikos parke ir taip atsiveria plačios galimybės su viena sėjamąją taikyti skirtingas sėjos technologijas.

  Falcon sėjamoji su Strip-till
  Falcon Pro su noragine Strip-till dirbimo sekcija
  Falcon Pro su No-Till įdirbimo sekcija
  Falcon Pro su No-Till įdirbimo sekcija
  Falcon Pro su diskine dirbimo sekcija
  Falcon Pro su diskinio skutiklio sekcija
  Falcon sėjamoji su Strip-till
  Falcon Pro su noragine Strip-till dirbimo sekcija
  Falcon Pro su No-Till įdirbimo sekcija
  Falcon Pro su No-Till įdirbimo sekcija
  Falcon Pro su diskine dirbimo sekcija
  Falcon Pro su diskinio skutiklio sekcija

  Visos sėjos funkcijos vienu važiavimu – dirvos įdirbimas, trąšų įterpimas ir sėja

  Falcon PRO labai kompaktiška, mažo svorio sėjamoji, pasižyminti mažu pasipriešinimu, su valdymo ir kontrolės sistema. Sėjamąją galite rinktis bazinės komlektacijos be trąšų įterpimo ar su galimybe sėti dvi augalų kultūras (individulus sėklų dozavimas ir sėklos įterpimo gylis) su trašų įterpimu.

  Juostinė seja
  Juostinė sėja be trąšų

  Falcon PRO: STRIP TILL technologija, 3 eilių noraginė įdirbimo sekcija, 250 / 300 mm tarpueiliai

  Farmet Falcon Pro Strip-till sekcija
  Juostinės sėjamosios

  1. Pirminio dirvos lyginimo zona. Tiksliai išlygintas dirvos paviršius leidžia tolygiai sutvirtinti ir išpurenti sėklų guoliavietę.
  2. Dirvožemio paruošimo zona. Dirva gali būti įdirbama įvairiomis žemės įdirbimo sekcijomis – per visą sėjos plotį arba zonomis iki 20 cm gylio. Pirminis įdirbimas praturtina dirvą oru, ją lygina ir optimaliai purena. Taip pat paskleidžia augalų likučius.
  3. Trąšų įterpimo zona. Granuliuotos trąšos būsimų augalų šaknų zonoje įterpiamos į kiekvieną eilutę arba tarp dviejų eilučių. Trąšų įterpimo gylis gali būti 6 – 20 cm, priklausomai nuo pasirinktos sekcijos.
  4. Dirvos sutankinimo ir gilaus dirvožemio kapiliarumo atstatymo zona. Geras sutankinimas užtikrina efektyvų vandens patekimą į dirvos paviršių net ir sausomis sąlygomis.
  5. Dirvos lyginimo ir augalinių liekanų paskleidimo prieš sėjimą zona. Aketėlės efektyviai lygina dirvos paviršių ir nuvalo augalų likučius nuo eilutės.
  6. Sėklų guoliavietės formavimo ir sėklos padėjimo zona. Dvidiskiai išsėjimo noragėliai efektyviai sufomuoja guoliavietę (V-formos griovelis) ir preciziškai padeda sėklą nustatytame gylyje. Išsėjimo noragėliai pasižymi didele spaudimo jėga, todėl jiems gali būti perkelta iki 70% mašinos svorio. Sutankinta sėklų guoliavietė ir V formos griovelis užtikrina puikų sėklos kontaktą su drėgnu dirvožemiu.
  7. Šoninio sėklų užspaudimo zona. Kopijuojantis ratukas suspaudžia V formos griovelį su sėkla, taip sėkla su dirvožemiu susispaudžia šonu. Žemė virš sėklos lieka puri, ir tai ženkliai pagerina sėklų sudygimą.
  8. Sėklų uždengimo ir dirvos lyginimo zona. Integruotos aketėlės užtikrina puikų sėklų uždengimą ir precizišką dirvos paviršiaus lyginimą.

  Modulinė Falcon PRO sėjamosios sistema leidžia sėti įvairiomis sąlygomis ir visomis sėjimo technologijomis. Ypatingai taikant minimalią sėjos technologiją, sėjant į neparuoštą dirvą, įterpiant trąšas. Taikant tradicinę sėjos technologiją, kai sėjama jau į paruoštą dirvą, sėjamoji pasižymi dideliu darbiniu greičiu, puikiu stabilumu ir manevringumu.

  Falcon Pro sėjamoji

        Aukšta kokybė ir našus darbas

  • Didelis darbinis greitis – iki 20 km/val.
  • Mažas svoris ir dideli ratai lemia mažą pasipriešinimą.
  • Didelė bunkerio talpa leidžia pasėti didelį plotą nepildant sėjamosios.
  • Kompaktiška ir trumpa sėjamosios konstrukcija leidžia greitai apsisukti galulaukėse.
  • Tikslus gylio palaikymas optimaliai sutankinant dirvą.
  • Puikus paviršiaus lyginimas ir tankinimas prieš sėjimo sekciją.
  • Strip-till sėjamosios idealiai tinka žieminių rapsų sėjai
  Juostinė sėjamoji

  Šią techniką galite išsinuomoti!

  Siūlome galimybę šią techniką išsinuomoti parai, savaitei ar kitam Jūsų norimam laikui. Dėl nuomos sąlygų ar kitos žemės dirbimo, sėjos, pašarų ruošimo, tręšimo technikos nuomos kreipkitės į mūsų technikos skyrių.