1. Pradžia
 2. /
 3. Sėjamosios
 4. /
 5. Juostinės sėjamosios
 6. /
 7. Strip-till sėjamosios Falcon Pro
Juostinė sėjamoji

Strip-till sėjamosios Falcon Pro

Juostinės sėjamosios sukurtos sėjai į ražieną, idealiai tinka žieminių rapsų sėjai. Galimybė lengvai pasikeisti priekinę darbinę sekciją ir taikyti kitą sėjos technologiją.

Siųsti užklausą

  Užpildykite užklausą ir gaukite asmeninę konsultaciją ar pasiūlymą dėl technikos.

  Dominanti technika ir kiti klausimai*:

  Jūsų vardas*:

  Telefono numeris*:

  El. pašto adresas:

  Juostinės Strip-till sėjamosios sukurtos sėjai į ražieną, idealiai tinka žieminių rapsų sėjai

  Galimybė lengvai pasikeisti priekinę darbinę sekciją ir taikyti kitą sėjos technologiją.

  Juostinės sėjamosios
  Juostinės sėjamosios

  Falcon PRO: STRIP TILL technologija, 3 eilių noraginė įdirbimo sekcija, 250 / 300 mm tarpueiliai

  Juostinės sėjamosios
  Juostinės sėjamosios

  1. Pirminio dirvos lyginimo zona. Tiksliai išlygintas dirvos paviršius leidžia tolygiai sutvirtinti ir išpurenti sėklų guoliavietę.
  2. Dirvožemio paruošimo zona. Dirva gali būti įdirbama įvairiomis žemės įdirbimo sekcijomis – per visą sėjos plotį arba zonomis iki 20 cm gylio. Pirminis įdirbimas praturtina dirvą oru, ją lygina ir optimaliai purena. Taip pat paskleidžia augalų likučius.
  3. Trąšų įterpimo zona. Granuliuotos trąšos būsimų augalų šaknų zonoje įterpiamos į kiekvieną eilutę arba tarp dviejų eilučių. Trąšų įterpimo gylis gali būti 6 – 20 cm, priklausomai nuo pasirinktos sekcijos.
  4. Dirvos sutankinimo ir gilaus dirvožemio kapiliarumo atstatymo zona. Geras sutankinimas užtikrina efektyvų vandens patekimą į dirvos paviršių net ir sausomis sąlygomis.
  5. Dirvos lyginimo ir augalinių liekanų paskleidimo prieš sėjimą zona. Aketėlės efektyviai lygina dirvos paviršių ir nuvalo augalų likučius nuo eilutės.
  6. Sėklų guoliavietės formavimo ir sėklos padėjimo zona. Dvidiskiai išsėjimo noragėliai efektyviai sufomuoja guoliavietę (V-formos griovelis) ir preciziškai padeda sėklą nustatytame gylyje. Išsėjimo noragėliai pasižymi didele spaudimo jėga, todėl jiems gali būti perkelta iki 70% mašinos svorio. Sutankinta sėklų guoliavietė ir V formos griovelis užtikrina puikų sėklos kontaktą su drėgnu dirvožemiu.
  7. Šoninio sėklų užspaudimo zona. Kopijuojantis ratukas suspaudžia V formos griovelį su sėkla, taip sėkla su dirvožemiu susispaudžia šonu. Žemė virš sėklos lieka puri, ir tai ženkliai pagerina sėklų sudygimą.
  8. Sėklų uždengimo ir dirvos lyginimo zona. Integruotos aketėlės užtikrina puikų sėklų uždengimą ir precizišką dirvos paviršiaus lyginimą.

  Modulinė Falcon PRO sėjamosios sistema leidžia sėti įvairiomis sąlygomis ir visomis sėjimo technologijomis. Ypatingai taikant minimalią sėjos technologiją, sėjant į neparuoštą dirvą, įterpiant trąšas. Taikant tradicinę sėjos technologiją, kai sėjama jau į paruoštą dirvą, sėjamoji pasižymi dideliu darbiniu greičiu, puikiu stabilumu ir manevringumu.

  Falcon Pro sėjamoji
  Visos sėjos funkcijos vienu važiavimu – dirvos įdirbimas, trąšų įterpimas ir sėja
  Sėjamosios koncepcija pagrįsta visų darbinių sekcijų pasirinkimu ir kombinacija bei galimybe jas pakeisti. Tarp įdirbimo ir sėjos sekcijų esanti integruota tranpsortavimo ašis su šachmatiškai išdėstytais ratais puikiai atlieka tankinimo funkciją. Sėjos pagrindas prieš kiekvieną sėjimo diską yra optimaliai sutankinamas. Ratai atsparūs pažeidimams.
  Vienu važiavimu sėjamąja galima pasėti 2 augalų kultūras, įterpiant trašas
  Falcon PRO labai kompaktiška, mažo svorio sėjamoji, pasižyminti mažu pasipriešinimu, su valdymo ir kontrolės sistema. Sėjamąją galite rinktis bazinės komlektacijos be trąšų įterpimo ar su galimybe sėti dvi augalų kultūras (individulus sėklų dozavimas ir sėklos įterpimo gylis) su trašų įterpimu.

        Aukšta kokybė ir našus darbas

  • Didelis darbinis greitis – iki 20 km/val.
  • Mažas svoris ir dideli ratai lemia mažą pasipriešinimą.
  • Didelė bunkerio talpa leidžia pasėti didelį plotą nepildant sėjamosios.
  • Kompaktiška ir trumpa sėjamosios konstrukcija leidžia greitai apsisukti galulaukėse.
  • Tikslus gylio palaikymas optimaliai sutankinant dirvą.
  • Puikus paviršiaus lyginimas ir tankinimas prieš sėjimo sekciją.
  • Strip-till sėjamosios idealiai tinka žieminių rapsų sėjai
  Juostinė sėjamoji

  Šią techniką galite išsinuomoti!

  Siūlome galimybę šią techniką išsinuomoti parai, savaitei ar kitam Jūsų norimam laikui. Dėl nuomos sąlygų ar kitos žemės dirbimo, sėjos, pašarų ruošimo, tręšimo technikos nuomos kreipkitės į mūsų technikos skyrių.