1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Diskinės sėjamosios

Patikimos diskinės sėjamosios su arba be trąšų įterpimu visiems ūkių poreikiams. Galime pasiūlyti kompaktiškas diskines sėjamąsias Falcon Compact, kurios nereikalauja galingo traktoriaus, taip pat ir populiariąsias Falcon Pro su keičiama darbine sekcija. Šias diskines sėjamąsias renkasi ūkiai, kurie nori taikyt dvi sėjos technologijas su viena sėjamąja – Strip-till ir diskinio įdirbimo.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamas diskines sėjamąsias.

Diskinės sėjamosios – našiai sėjai

Mūsų parduodamos diskinės sėjamosios užtikrina našius sėjos darbu visomis lauko sąlygomis. Galite įsigyti diskines sėjamąsias su arba be trąšų įterpimu, taip pat galite rinktis sėjamųjų modelius su keičiama darbine sekcija (Falcon Pro). Išsirinkę šias sėjamąsias galite užsisakyti modelį su dvejomis darbinėmis sekcijomis – dviguba diskinio skutiklio sekcija, bei noragine Strip-till įdirbimo sekcija. Pasirinkus diskinę sėjamąją su Strip-till sekcija galėsite taikyti juostinės sėjos technologiją ir sėti į ražieną.

Diskinė grūdų sėjamoji Falcon Compact tinka nedideliems ūkiams, kuriems reikia kompaktiškos sėjamosios, kuri nereikalauja galingo traktoriaus. 3 ir 4 m. diskinės sėjamosios Falcon Compact yra itin lengvos, tinka traktoriams nuo 120 AG. Šios sėjamosios turi vientisą konstrukciją, slėginį bunkerį ir itin tikslią sėjimo sistemą.

Skirtingai nei Falcon Compact, diskinės sėjamosios Falcon Pro turi trąšų įterpimo galimybes. Vienu važiavimu yra galimybė sėti dvi augalų kultūras ir įterpti trąšas. Taip pat šios sėjamosios yra itin populiarios dėl savo keičiamos darbinės sekcijos, kurią pasikeitę galite sėti taikydami skirtingą sėjos technologiją. Dažnas ūkis, kuris renkasi Falcon Pro užsisakinėja ją su 2 darbinėmis sekcijomis – Strip-till noragine sekciją juostinės sėjos technologijos taikymui bei dviguba diskinio įdirbimo sekcija minimalaus dirbimo technologijai. Ši diskinė sėjamoji dėl šių funkcijų yra itin universali, padeda sutaupyti ir galite sėti su viena sėjamąją keliomis skirtingomis sėjos technologijomis.

Rinkdamiesi diskinę sėjamąją galite rinktis norimą darbinį plotį, kuris siekia nuo 3 iki 8 metrų. Su 8 metrų sėjamąją darbai vyks gerokai našiau ir greičiau, kartu galite rinktis ir 8000 litrų talpos bunkerį, kuris padės prailginti Jūsų darbus laukuose.

Jei norėtumėte išbandyti mūsų siūlomą diskinę sėjamąją (Falcon Pro arba Falcon Compact) galime Jums pasiūlyti sėjamosios nuomos paslaugas. Diskinę sėjamąją galite išsinuomoti parai, savaitei, mėnesiui ar kitam norimam laikui. Išsirinkę sėjamąją galite ne tik kokybiškai pasisėti savo laukus, bet ir maksimaliai išbandysite pačią sėjamąją. Jei domina diskinės sėjamosios nuomos galimybės ar kita mūsų siūloma nuomojama technika, kviečiame apsilankyti mūsų nuomos puslapyje.

Taip pat ūkiams galime pasiūlyti ir sėjos paslaugą, kai į Jūsų ūkį atvykstame su savo sėjamąją, traktoriumi bei operatoriais ir atliekame sėjos darbus už Jus. Dirba tik patyrę operatoriai ir patikima technika, todėl visus darbus atliekame maksimaliai kokybiškai. Sėjos paslauga visoje Lietuvoje. Jei norite užsisakyti šią paslaugą ar sužinoti daugiau, kviečiame apsilankyti mūsų agro paslaugų skiltyje ir išsirinkti jus dominančią paslaugą.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!