1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Diskiniai skutikai

Patikimi diskiniai skutikai visų dydžių ūkiams, pasirinkimas nuo 3 iki 12.5 metrų darbinio pločio. Galime pasiūlyti tiek pakabinamus, tiek prikabinamus lėkštinius skutikų modelius prie įvairaus galingumo traktorių. Jei reikia dirbti skubiai – galime pasiūlyti skutikų nuomos paslaugą.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamus diskinius skutikus.

Diskinis skutikas – sėkliam įdirbimui

Mūsų parduodami Farmet lėkštiniai skutikai sukurti darbui sekliame gylyje, su populiariuoju Softer skutiku galima dirbti iki 12 cm, o su Diskomat galimas dirbimo gylis iki 18 centimetrų.

Populiarieji Softer skutikai turi dvigubą agresyvios geometrijos diskų sekciją, kuri užtikrina nepriekaištingą skutimą pilnu plotu 4 – 12 cm gylyje su intensyviu augalinių liekanų maišymu. Lėkštės taip pat gerai paskirsto augalų liekanas visame dirbimo plote. Komplektuojantis šį padargą galima rinktis norimą grumstų trupinimo volą.

Lėkštinis skutikas Diskomat išsiskiria tuo, jog tarp kiekvienos diskų eilės yra deflektorius, į kurį atsitrenkia skriejantys grumstai. Taip dar labiau trupinami įvairūs grumstai ir lauko dirbimas išlieka tolygus.

Jei norite išbandyti skutiką savo ūkyje, galime pasiūlyti Jums žemės dirbimo technikos nuomos paslaugą, kai norimą padargą pristatysime į Jūsų ūkį ir galėsite dirbti tiek, kiek reikės. Galima nuoma parai, savaitei ar kitam laikotarpiui. Įmonės serviso komanda dirba visoje Lietuvoje, todėl tiek nauja, tiek išnuomoti skutikai sklandžiai dirbs visą parą.

Esant gedimams ar atsarginių dalių poreikiams, servisas operatyviai reaguoja į iškvietimus ir visus gedimus pašalina. Taip pat turime ir atsarginių dalių el. parduotuvę, todėl po įsigijimo technika yra itin paprasta ir patogu aptarnauti.

Šie diskiniai skutikai tinka visų dydžių ūkiams Lietuvoje, tad kiekvienas ras sau tinkamą. Platus pasirinkimas, galimybė dirbti su technika net ir neturint galingo traktoriaus.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!