1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Diskiniai skutikai

Patikimi diskiniai skutikai visų dydžių ūkiams, pasirinkimas nuo 3 iki 12.5 metrų darbinio pločio. Galime pasiūlyti tiek pakabinamus, tiek prikabinamus lėkštinius skutikų modelius prie įvairaus galingumo traktorių. Komplektuojame skutikus su smulkių sėklų sėjamosiomis. Jei reikia dirbti skubiai – galime pasiūlyti ne tik įsigijimą, bet ir skutikų nuomos paslaugą.

Patarimai renkantis diskinį skutiką

Planuojate diskinio skutiklio pirkimą? Turime Jums keletą patarimų, kaip atidžiau rinktis lėkštinį skutiką Jūsų ūkiui.

1. Pirmiausia, kaip ir kiekvieno prikabinamo padargo pasirinkimas priklauso nuo Jūsų turimo traktoriaus. Rinkdamiesi lėkštinį skutiką įvertinkite, kokio galingumo Jūsų turimas traktorius. Šią informaciją galite sužinoti vadovaujantis gamintojo pateikta informacija ar atlikę testą pas nepriklausomą tikrintoją su tam skirta įranga (kitaip dar vadinant „ant stendo“). Įvertinę realiai turimų arklio galių skaičių galėsite lengviau nuspręsti, kokio darbinio pločio padargą rinktis.

2. Antra, įvertinkite laukus, kuriuos dirbsite. Rinkdamiesi skutiką pagal turimą traktoriaus galingumą, bet neįvertinus dirbamų laukų reljefo su pasirinktu diskiniu skutikliu dirbsite mažu darbiniu greičiu ar gyliu. Renkantis diskinį skutiką įvertinkite ar daug kalnų yra Jūsų laukuose, taip pat pagalvokite apie problematiškas vietas (stulpus, griovius, upelius ir kt. kliūtis) bei galimybes apsisukti galulaukėse.

3. Trečia, pasiteiraukite Jūsų kaimynystėje dirbančių ūkininkų nuomonių apie turimas patirtis. Geriausi atsiliepimai apie technikos darbą yra iš tų, kurie su šia technika yra dirbę. Jeigu tokios galimybės nėra, šią informaciją galite sužinoti socialinėje erdvėje, įvairiuose forumuose ar nagrinėdami ūkininkų atsiliepimus pas pardavėją. Mūsų puslapyje šią skiltį rasite paspaudę ant šios nuorodos.

4. Ketvirta, kai jau turite išsirinkę dominantį lėkštinį skutiką geriausiai būtų jį išbandyti. Dalis technikos pardavėjų gali siūlyti Jūsų norimą padargą išnuomoti. Mes taip pat siūlome padargų nuomos paslaugą, kai padargą galite išsinuomoti reikiamam laikui ir ne tik kokybiškai atlikti savo visus darbus, bet jį ir išbandyti. Jeigu padargas patiks ir norėsite jį pasilikti, nuomos kainos neskaičiuosime. Visą mūsų nuomojamą techniką rasite nuomojamos technikos puslapyje.

5. Penkta, išsirinkę norimą gamintoją pasidomėkite atsarginių dalių tiekimu bei jų kokybe. Renkantis kokybiškas ir patikimas dylančias dalis Jūs būsite užtikrintas, jog dalys tarnaus ilgai ir galimai ne vieną sezoną. Rinkdamiesi oficialias ir gamyklines dalis Jūs taip pat dirbsite efektyviau. Mūsų atstovaujamas Farmet gamintojas visas atsargines dalis gamina vietoje – nuo pjovimo iki dažymo, visas darbas atliekamas toje pačioje gamykloje, kur ir renkami padargai. Rinkdamiesi Farmet gamintojo skutikus gausite kokybiškas originalias dalis pritaikytas būtent Jūsų turimam padargui. Taip pat Farmet gamintojas visai technikai suteikia 24 mėnesių garantinį laikotarpį.

6. Šešta, renkantis diskinį skutiką labai svarbu ne tik pats padargas, bet ir įmonė, kuri jais prekiauja. Pasirinkę pigesnį padargo variantą, tačiau nepasidomėję apie atstovo techninį serviso aptarnavimą galite vėliau sumokėti savo laiku – nėra nieko blogiau, kaip turėti nedirbantį padargą pačiame darbų įkarštyje. Mūsų serviso specialistai dirba visoje Lietuvoje ir užtikrina techninę pagalbą 24/7, todėl Jūs būsite užtikrinti ir ramūs, jog Jūsų įsigyta technika bus tinkamai ir greitai aptarnaujama.

Norite skutiką išbandyti neribotai? – Išsinuomokite!

Planuojate diskinio skutiklio įsigijimą, bet norėtumėte jį tinkamai išbandyti? Išsinuomokite savo diskinį skutiką parai, savaitei ar kitam norimam laikotarpiui ir ne tik jį išbandykite, bet ir kokybiškai atlikite darbus! Šiuo metu nuomai siūlome šiuos skutikus:

Ką apie mūsų diskinius skutikus mano ūkininkai?

Šioje skiltyje galite sužinoti, ką apie mūsų parduodamus diskinius skutiklius galvoja mūsų krašto ūkininkai.

Reikia skutiko su smulkių sėklų sėjamąja? Galime sumontuoti!

Mūsų parduodamus diskinius skutikus galime sukomplektuoti su įvairios talpos smulkių sėklų sėjamosiomis, kuriomis galėsite sėti žolę, rapsus, garstyčias, dobilus, liucerną ir kitas kultūras. Galime pasiūlyti originalias Farmet Micro Drill smulkių sėklų sėjamąsias, kurios yra išmanios bei turi valdymą per ISOBUS terminalą. Taip pat galime pasiūlyti ir alternatyvias prancūzų gamintojo Delimbe smulkių sėklų sėjamąsias už gerą kainą.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamus diskinius skutikus.

Diskinis skutikas – sėkliam įdirbimui

Mūsų parduodami Farmet lėkštiniai skutikai sukurti darbui sekliame gylyje, su populiariuoju Softer skutiku galima dirbti iki 12 cm, o su Diskomat galimas dirbimo gylis iki 18 centimetrų.

Populiarieji Softer skutikai turi dvigubą agresyvios geometrijos diskų sekciją, kuri užtikrina nepriekaištingą skutimą pilnu plotu 4 – 12 cm gylyje su intensyviu augalinių liekanų maišymu. Lėkštės taip pat gerai paskirsto augalų liekanas visame dirbimo plote. Komplektuojantis šį padargą galima rinktis norimą grumstų trupinimo volą.

Lėkštinis skutikas Diskomat išsiskiria tuo, jog tarp kiekvienos diskų eilės yra deflektorius, į kurį atsitrenkia skriejantys grumstai. Taip dar labiau trupinami įvairūs grumstai ir lauko dirbimas išlieka tolygus.

Jei norite išbandyti skutiką savo ūkyje, galime pasiūlyti Jums žemės dirbimo technikos nuomos paslaugą, kai norimą padargą pristatysime į Jūsų ūkį ir galėsite dirbti tiek, kiek reikės. Galima nuoma parai, savaitei ar kitam laikotarpiui. Įmonės serviso komanda dirba visoje Lietuvoje, todėl tiek nauja, tiek išnuomoti skutikai sklandžiai dirbs visą parą.

Esant gedimams ar atsarginių dalių poreikiams, servisas operatyviai reaguoja į iškvietimus ir visus gedimus pašalina. Taip pat turime ir atsarginių dalių el. parduotuvę, todėl po įsigijimo technika yra itin paprasta ir patogu aptarnauti.

Šie diskiniai skutikai tinka visų dydžių ūkiams Lietuvoje, tad kiekvienas ras sau tinkamą. Platus pasirinkimas, galimybė dirbti su technika net ir neturint galingo traktoriaus.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!