1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Smulkių sėklų sėjamosios

Smulkių sėklų sėjamosios montuojamos ant priešsėjinio žemės įdirbimo technikos – skutikų, akėčių, kultivatorių ir kitų dirbimo padargų. Šios sėjamosios tinka rapsams, garstyčioms, dobilams, liucernai ir kitoms smulkių sėklų kultūroms. Galime pasiūlyti smulkių sėklų sėjamąsias su įvairaus dydžio sėkladėžėmis, tad rasite tikrai sau tinkamą.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamas smulkių sėklų sėjamąsias.

Smulkių sėklų sėjamoji – lengva naudoti

Smulkių sėklų sėjamosiomis prekiaujame jau eilę metų, todėl puikiai žinome, kokie modeliai tinka visų tipų ūkiams. Taip pat perkant įvairią žemės dirbimo techniką, galime pasiūlyti šias sėjamąsias iš anksto užmontuoti ant technikos. Taip gausite kokybišką padargą, kurį paruoš Jums mūsų specialistai.

Smulkių sėklų sėjamosios Delimbe gaminamos Prancūzijoje. Delimbe įmonės istorija prasidėjo kai entuziastingas ūkininkas sukūrė barstytuvus skirtus granulėms nuo šliužų. Sukaupęs patirtį, pradėjo gaminti pneumatines smulkių sėklų sėjamąsias, naudojamas su žemės įdirbimo padargais, mikro granulių barstytuvus, tręšimo įrangą, druskos barstytuvus. Patikimumas, efektyvumas ir ekonomiškumas – tai savybės, kurios šio gamintojo smulkių sėklų sėjamąsias išgarsino ne tik Prancūzijoje, bet ir kitose šalyse. Delimbe produktų koncepcija – pagarba aplinkai ir ūkininkų poreikių tenkinimas.

Jei Jus domina sėjamoji ar kita technika įsigijimui, bet prieš tai norėtumėte išbandyti – technikos nuomos paslauga yra puikus sprendimas Jums. Siūlome žemės dirbimo, sėjos, tręšimo technikos ar kitų padargų nuomos paslaugą parai, savaitei, mėnesiui ar kitam laikui. Išsirinkę dominančią techniką ne tik atliksite reikiamus darbus, bet galėsite ir išbandyti technikos darbo kokybę.

Jei po įsigijimo prireikė technikos remonto ar atsarginių dalių mūsų įmonės servisas operatyviai reaguoja į visus iškvietimus ir kilusius niuansus padeda pašalinti itin greitai. Jei reikia skubiai dalių – turime tam skirtą atsarginių detalių parduotuvę, todėl po įsigijimo techniką itin patogu aptarnauti.