1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Pašarų ruošimo technika

Aukštos klasės pašarų ruošimo technika Jūsų gyvulininkystės ūkiui – ritinių presai, presai-vyniotuvai, rinktuvinės priekabos taip pat patikimi grūdų traiškytuvai. Taip pat su mūsų parduodama pašarų ruošimo technika atliekame įvairias agro paslaugas ūkiams bei bendrovėms.

Dažniausiai užduodami klausimai

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamą pašarų ruošimo techniką.

Pašarų ruošimo technika profesionalams

Atstovaujame Europoje garsius prekinius ženklus, todėl galime pasiūlyti pašarų ruošimo techniką, kuri skirta ne tik ūkiams, bet ir stambioms bendrovėms. Patikimumas, kokybė ir maksimalus darbo našumas.

Eilę metų atliekame pašarų ruošimo paslaugas ūkiams bei bendrovėms, todėl parduodamą techniką puikiai išmanome ir galime padėti išsirinkti tai, kas labiausiai atitiks poreikius. Ritinių presai, vyniotuvai, birių medžiagų presai-vyniotuvai – tai technika, su kuria atliekame Agro paslaugas visoje Lietuvoje.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!