1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Plūgai

Patikimi Ovlac vartomi plūgai visų dydžių ūkiams nuo 3 iki 12 korpusų, tiek su lingine, tiek su hidrauline korpusų apsauga. Taip pat galime pasiūlyti seklaus arimo plūgus dirbimui iki 20 cm gylyje.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamus plūgus.

Vartomi plūgai – našiam darbui

Mūsų parduodami populiarieji Ovlac vartomi plūgai puikiai įsitvirtinę Lietuvos rinkoje. Tai patikimi ir aukštos klasės Ispanijoje gaminami plūgai kurie pasižymi savo tvirta konstrukcija, manevringumu, tvirta pakabinimo sistema ir nepriekaištinga korpusų apsauga.

Populiariausias Ovlac plūgo modelis tai 5 korpusų plūgai su automatiškai atsistatančia lingine apsauga. Tai pilnai pakabinami plūgų modeliai leidžiantys dirbti efektyviai, o sutikus kliūtį, pasipriešinimo jėgos veikiamas korpusas pakyla aukštyn, taip sumažinamos apkrovos pagrindiniams plūgo elementams.

Taip pat galime pasiūlyti ir mažiau arklio galios reikalaujančius 3 korpusų plūgų modelius su lingine ar hidrauline apsauga. Tai pilnai pakabinami plūgų modeliai lengviems dirbų tipams.

Esant plūgų ar kitos technikos gedimams, atsarginių dalių poreikiams, mūsų įmonės servisas operatyviai reaguoja į iškvietimus ir visus gedimus pašalina operatyviai. Taip pat turime ir atsarginių dalių el. parduotuvę, todėl po įsigijimo technika yra itin paprasta ir patogu aptarnauti. Galime pasiūlyti didelį pasirinkimą ne tik technikos, bet ir atsarginių dalių.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!