1. Pradžia
  2. /
  3. Agro paslaugos

Agro paslaugos

Teikiame sėjos (kukurūzų, cukrinių runkelių, žieminių rapsų, grūdinių kultūrų), pašarų ruošimo (pjovimas, grėbimas, smulkinimas, silosavimas ir grūdų traiškymas) bei purkštuvų techninės patikros, registracijos paslaugas. Agro paslaugas atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei patyrusiais operatoriais.

Sėjos paslaugos

Sėjos paslaugos

Kukurūzų, cukrinių runkelių, žieminių rapsų (su Strip-till), kviečių bei kitų grūdinių kultūrų sėjos paslaugos
Pašarų ruošimo paslaugos

Pašarų ruošimo paslaugos

Pjovimo, grėbimo, smulkinimo, presavimo į ritinius, grūdų traiškymo bei kitos pašarų ruošimo paslaugos
Purkštuvų patikra

Purkštuvų patikra

Augalų apsaugos priemonių purkštuvų ir beicavimo mašinų patikra bei registracija

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų siūlomas agro paslaugas.

Agro paslaugos – visoje Lietuvoje

Mūsų siūlomos agro paslaugos yra atliekamos visoje Lietuvoje, atvykstame į bet kurią vietą su savo technika bei patyrusiais operatoriais. Pasirinkite Jus dominančią agro paslaugą ir palikite savo rūpesčius mums!

Jei ruošiate pašarą savo ūkyje –  siūlome pašarų ruošimo paslaugas. Dirbame su šiais aukštos klasės šienapjovėmis, grėbliais, presais-vyniotuvais. Galime pasiūlyti ir pilną pašarų ruošimo paketą Jums – nuo pjovimo, grėbimo iki presavimo į ritinius. Atvykstame su savo technika bei patyrusiais operatoriais, todėl viskas, kuo reikės pasirūpinti Jums – tik turėti ką pjauti.

Taip pat galime pasiūlyti birių medžiagų presavimo į ritinius paslaugą su aukštos klasės birių medžiagų presais su kintamo dydžio kamera Vario-Master. Presuojame kukurūzą, cukrinių runkelių išspaudas ir kitas birias medžiagas. Galime pasiūlyti ir grūdų traiškymo bei silosavimo į rankoves paslaugą, kurią taip pat atliekame su savo technika. Kokybiško pašaro ruošimo paslaugos Jūsų ūkiui ar bendrovei!