1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Savaeigiai purkštuvai

Aukštos klasės populiarieji Agrio savaeigiai purkštuvai nuo 3000 iki 6600 litrų talpos. Patikima vandens sistema, aukštos klasės konstrukcija, stabiliai dirbančios. Tai aukščiausius kokybės standartus atitinkanti technika.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamus savaeigius purkštuvus.

Savaeigiai purkštuvai – maksimaliam našumui

Mūsų atstovaujami Agrio purkštuvai – vieni populiariausių prikabinamų purkštuvų Lietuvoje. Tai patikimi ir aukštos klasės chemikalų purkštuvai, kurie įsitvirtinę mūsų rinkoje ir pelnę ūkininkų pasitikėjimą. Taip pat Agrio yra vienas didžiausių purkštuvų gamintojų Čekijoje.

Galite rinktis patikimus Agrio Gekon savaeigius purkštuvas, kurių prošvaisa siekia nuo 130 cm iki 190 cm, rezervuaras: 3000 – 5000 l talpos. Purkštuvai kompektuojami su Claas firmos kabinomis, kurios turi patį aukščiausią apsaugos lygį (4 kategorija) – dujų slėginę cheminę filtraciją, pagerintą garso izoliaciją, ergonomišką vairą, ventiliuojamą odinę sėdynę ir „malonesnį“ kondicionuoto oro paskirstymą, kad operatorius neperšaltų. Maksimaliam savaeigio purkštuvo vairuotojo komfortui, naujame savaeigyje visi purkštuvo ratai turi nepriklausomą pakabą.

Agrio Dino purkštuvai – pagal savo technines savybes ypatingai tinka kalvotoms vietovėms. Dėl unikalios chemikalų purkštuvo ašių pakabos ir hidraulinės pavaros konstrukcijos, Dino savaeigis purkštuvas sugeba užvažiuoti ne tik į aukštą kalvą, bet ir pravažiuoti šlapias vietas, kurios kitoms mašinoms būtų sudėtinga. Dėl galimybės keisti įrangą (purškimo, trąšų skleidimo, cisternos liekanų pūdymo preparatams) važiuoklę galima įvairiai naudoti.

Agrio savaeigių chemikalų purkštuvų išskirtinumas – erdvinės sijos ant švytuoklinės pakabos ir pneumatinis valdymas. Pneumatinis purkštukų valdymas greitai reaguoja, priežiūra labai paprasta ir net intensyviai naudojant agresyvias skystas trąšas turi neribotą naudojimo laiką. Savaeigio purkštuvo sijos dėl puikaus išbalansavimo ir nepriklausomos pakabos atitinka aukščiausius keliamus reikalavimus purškimui važiuojant net ir nelygiais laukais.

Esant savaeigių purkštuvų ar kitos mūsų atstovaujamos technikos gedimams, atsarginių dalių poreikiams, mūsų įmonės servisas operatyviai reaguoja į visus iškvietimus ir kilusius gedimus pašalina itin operatyviai. Taip pat turime ir atsarginių dalių parduotuvę, todėl po apsiperkant joje po įsigijimo technika yra itin paprasta ir patogu aptarnauti. Galime pasiūlyti didelį pasirinkimą ne tik purškimo technikos, bet ir atsarginių dalių.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!