1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Grūdų traiškytuvai

Prikabinami grūdų traiškytuvai gali traiškyti tiek sausus, tiek drėgnus grūdus į rankoves. Traiškytuvai tinka sausų kukurūzų, javų ar ankštinių kultūrų grūdų traiškymui, galima pasiekti našumą iki 60 tonų per valandą. Turime modelių pagal įvairius ūkių poreikius, taip pat atliekame ir grūdų traiškymo paslaugą ūkiams bei bendrovėms.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamus grūdų traiškytuvus.

Grūdų traiškytuvas – geresnei grūdų maistingumo vertei!

Grūdų traiškytuvas yra svarbus ir itin naudingas padargas Jūsų pašarų ruošimo asortimente. Traiškyti ir silosuoti drėgni grūdai turi didesnę energetinę vertę, juose yra daugiau virškinamųjų baltymų, todėl kartu didėja ruošiamo pašaro kokybė.

Galime pasiūlyti kokybiškus grūdų traiškytuvus mažesnių ir didesnių dydžių ūkiams, todėl kiekvienam ūkininkui padėsime išsirinkti tokią, kokio reikia.

Jei neplanuojate pirkti grūdų traiškytuvo, bet reikia silosuoti grūdus į rankovę – galite užsisakyti mūšų grūdų traiškymo ir silosavimo į rankoves paslaugą. Atvykstame su savo technika ir operatoriais, atliekame paslauga visoje Lietuvoje ir padedame ruošti kokybišką pašarą Jūsų ūkiui.

Mūsų įmonės servisas aptarnauja visus mūsų parduodamus grūdų traiškytuvus, tad dėl sklandaus jų veikimo būsite maksimaliai užtikrinti. Įsigiję naują traiškytuvą būsite apmokyti su juo dirbti. Esant atsarginių dalių poreikiui ar iškilusiems gedimams, mūsų servisas operatyviai reaguoja į visus iškvietimus, atvyksta į vietą ir pasirūpina sklandžiu technikos veikimu, jei reikia – atlieka traiškytuvo remonto darbus.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!