1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Mėšlo kratytuvai

Kokybiški vokiečių gamintojo Strautmann mėšlo kratytuvai nuo 10.5 m³ iki 34 m³ talpos. Kratytuvai gali būti komplektuojami su universalaus iškratymo įranga, todėl tinka ne tik karvių, bet ir vištų mėšlui, kalkėms ar kitiems biriems produktams barstyti. Platus paskleidimas iki 24 metrų.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamus mėšlo kratytuvus.

Patikimas mėšlo kratytuvas

Strautmann mėšlo kratytuvas – nepamainomas pagalbininkas Jūsų mėšlo tvarkymo ūkio darbuose. Platus įrangos pasirinkimas, tikslaus ūkininkavimo galimybė ir kitos techninės specifikacijos padeda užtikrinti našų ir tikslų darbą Jūsų laukuose.

Jei galvojate apie kratytuvo įsigijimą, bet norėtumėte jį pradžioje išbandyti – mėšlo kratytuvo nuomos paslauga idealus variantas Jums. Galime pasiūlyti populiariųjų mėšlo kratytuvų nuomos paslaugą parai, savaitei, mėnesiui ar kitam norimam laikui. Išsirinkę kratytuvą nuomai ne tik atliksite reikiamus darbus, bet galėsite ir išbandyti Strautmann mėšlo kratytuvo darbo kokybę.

Mėšlo kratytuvas MS – tai vienas iš mažiausių kratytuvų iš Strautmann technikos gamos. Tai 10.5 m³ ir 12 m³ talpos universalūs mėšlo kratytuvai skirti mažesnių poreikių ūkiams.

Mėšlo kratytuvas TS – tai 14 ir 16 m³ talpos kratytuvai, kurie gali būti komplektuojami su plataus skleidimo įranga. Tvirta važiuoklė, žemas užkrovimo aukštis ir pasirenkama tikslaus ūkininkavimo įranga padeda šiam kratytuvui išsiskirti iš konkurentų bei padeda maksimaliai našiai dirbti Jūsų ūkyje.

Kratytuvai VS – tai populiarieji Strautmann kratytuvo modeliai, kurie skirti didesnius poreikius turintiems ūkiams ir bendrovėms. 16.5 ir 18 m³ talpos kratytuvai gali būti su horizontaliais sraigtais, todėl gali būti komplektuojami su plataus iki 24 metrų skleidžiančia skleidimo sistema. Kratytuvai gali būti ne tik mėšlui, kalkėms ir kitoms birioms medžiagoms kratyti.

Mėšlo kratytuvai PS – maksimalių galimybių Strautmann kratytuvų modeliai skirti didelius poreikius turintiems ūkiams ir bendrovėms. Iki 34 m³ pasirenkama talpa ir taip pat, kaip ir VS modeliuose – galima rinktis modelius su plataus skleidimo įranga. Tai aukštos klasės kratytuvai siekiantiems didžiausio įmanomo darbo našumo.

Esant mėšlo kratytuvų ar kitos mūsų atstovaujamos technikos gedimams, atsarginių dalių poreikiams, mūsų įmonės servisas operatyviai reaguoja į visus iškvietimus ir kilusius gedimus pašalina itin operatyviai. Taip pat turime ir atsarginių dalių parduotuvę, todėl po įsigijimo itin paprasta ir patogu įsigyti atsarginių dalių technikai. Galime pasiūlyti didelį pasirinkimą ne tik žemės ūkio technikos, bet ir atsarginių jos dalių.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!