1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Prikabinami purkštuvai

Aukštos klasės populiarieji Agrio prikabinami purkštuvai nuo 2500 iki 14 000 litrų talpos. Patikima vandens sistema, aukštos klasės konstrukcija, tvirtos sijos. Kiekvienas prikabinamas purkštuvas komplektuojamas individualiai pagal Jūsų ūkio poreikius.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamus prikabinamus purkštuvus.

Prikabinami purkštuvai – našiam darbui

Mūsų atstovaujami Agrio prikabinami purkštuvai – vieni populiariausių prikabinamų purkštuvų Lietuvoje. Tai patikimi ir aukštos klasės chemikalų purkštuvai, kurie įsitvirtinę mūsų rinkoje ir pelnę ūkininkų pasitikėjimą. Taip pat Agrio yra populiariausias prikabinamų purkštuvų gamintojas Čekijoje.

Kiekvieną purkštuvą komplektuojame individualiai pagal Jūsų ūkio poreikius, tad jei rinksitės Agrio prikabinamą purkštuvą, jį sukomplektuosime individualiai tik Jums.

Agrio Alka – mažiausios talpos nuo 2500 iki 3000 litrų prikabinamas purkštuvas mažesnių poreikių ūkiams. Galima rinktis sijas iki 21 metrų ir kitas norimas specifikacijas.

Agrio Napa – vienas iš populiariausių prikabinamų chemikalų purkštuvų iš mūsų technikos gamos. Tai 3300 arba 3900 litrų talpos patikimi purkštuvai su galimybę komplektuotis iki 30 metrų darbinio pločio sijas.

Agrio Mamut – nuo 4000 iki 6500 litrų talpos purkštuvai vidutiniu dydžių ūkiams. Pasirenkamas darbinis plotis iki 36 metrų.

Agrio Mamut XL – chemikalų purkštuvas skirtas didesnius poreikius turintiems ūkiams, galima talpa nuo 7000 iki 8000 litrų. Galimybė rinktis sijas taip pat iki 36 metrų pločio. Tai didžiausias vienos ašies prikabinamas purkštuvas.

Agrio Gigant – didžiausios talpos prikabinamas purkštuvo modelis, galima pasirenkama talpa nuo 10 000 iki 14 000 litrų, dvi ratų ašys. Sijas galima rinktis taip pat iki 36 metrų. Tai didžiausias prikabinamas chemikalų purkštuvas rinkoje.

Agrio chemikalų purkštuvų išskirtinumas – erdvinės sijos ant švytuoklinės pakabos ir pneumatinis valdymas. Pneumatinis valdymas greitai reaguoja, priežiūra labai paprasta ir net intensyviai naudojant agresyvias skystas trąšas turi neribotą naudojimo laiką. Purkštuvo sijos dėl puikaus išbalansavimo ir nepriklausomos pakabos atitinka aukščiausius keliamus reikalavimus purškimui važiuojant net ir nelygiais laukais.

Esant purkštuvų ar kitos mūsų atstovaujamos technikos gedimams, atsarginių dalių poreikiams, mūsų įmonės servisas operatyviai reaguoja į visus iškvietimus ir kilusius gedimus pašalina operatyviai. Taip pat turime ir atsarginių dalių el. parduotuvę, todėl po apsiperkant joje po įsigijimo technika yra itin paprasta ir patogu aptarnauti. Galime pasiūlyti didelį pasirinkimą ne tik žemės ūkio technikos, bet ir atsarginių dalių.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!