1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Siloso atpjovėjai

Kokybiški Strautmann siloso atpjovėjai padeda lengviau ruošti pašarą Jūsų galvijams. Lengvas atpjovimas iš tranšėjos padės efektyviau silosą transportuoti, o aukštas iki 4 metrų pakėlimo mechanizmas užtikrins didelį aukštį. Sukurta patogesniam pašaro ruošimui.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamus siloso atpjovėjus.

Siloso atpjovėjai – lengvesniam pašaro ruošimui

Patikimi Hydrofox siloso atpjovėjai gerokai palengvina pašarų ruošimo ir šėrimo darbus Jūsų ūkyje. Galimas nuo 1,75 iki 3,80 m³ bloko dydis, todėl galimas pritaikymas pagal kiekvieno ūkio poreikius.

Siloso atpjovėjas optimaliai prisitaikymo prie siloso tankumo ir pastoviai užtikrina maksimalų našumą. Nepriklausoma nuo traktoriaus hidraulinė sistema, veikianti 220 bar slėgiu padeda efektyviai perkelti silosą iš vienos vietos į kitą.

Pirkdami aukštos klasės Vokiečių kompanijos Strautmann produkciją būsite užtikrintas, kad gaunate aukščiausius kokybės standartus atitinkančią techniką. Strautmann gamykla yra sukūrusi platų produktų asortimentą, ypatingai gerai pritaikytą gyvulininkystės ūkiams. Ši įmonė gali pasiūlyti įvairios paskirties siloso tvarkymo įrangą: siloso kaušus, siloso atkandėjus bei siloso bloko atpjovėjus, skirtus lengvam siloso paėmimui.

Strautmann siloso blokų ir pašarų gabenimo priekabos jau kelis dešimtmečius užtikrina greitą ir lengvą pašarų tiekimą įvairių dydžių ūkiams visoje Europoje. Taip pat gaminami prikabinami ir savaeigiai pašarų maišytuvai – puikiai tinkantys idealaus gyvulių pašaro ruošimui.

Optimaliai pašaro kokybei, Strautmann pristato ir žolės siloso tvarkymo techniką. Siekiant išlaikyti geriausią pašarų kokybę, į savikrovę priekabą – pakrauta žolė švelniai, bet itin tiksliai smulkinama. Technikos klientai gali įsigyti triašes priekabas ir savivarčius bei priekabas, skirtas patogiam pašarų gabenimui. Strautmann taip pat gali pasiūlyti ir mėšlo bei universalius kratytuvai įvairaus dydžio. Taigi, kurdama kokybiškų ir įvairių produktų pasiūlą, Strautmann gali pasiūlyti kokybišką pašarų ruošimo, mėšlo tvarkymo ir kitą įrangą remdamasi savo ilgiau nei 85 metus trunkančia patirtimi.

Mūsų įmonės servisas aptarnauja visus mūsų parduodamus siloso atpjovėjus, tad dėl sklandaus veikimo būsite maksimaliai užtikrinti. Įsigiję naują atpjovėją būsite apmokytas, kaip teisingai ir našiai dirbti. Taip pat esant siloso bloko atkandėjų poreikiams ar iškilusiems gedimams, mūsų servisas operatyviai reaguoja į visus iškvietimus, atvyksta į vietą ir pasirūpina sklandžiu technikos veikimu, jei reikia – atlieka remonto darbus.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!