Agroteka - apie mus

Mūsų istorija

Mūsų įmonės istorija prasidėjo dar 2006 metais, kai didelių ambicijų ir tikslų vedami siekėme prekiauti kokybiška žemės ūkio technika bei atsarginėmis dalimis. Nuo tada sukaupta patirtis leido ne tik praplėsti siūlomos žemės ūkio technikos, bet ir paslaugų asortimentą. Šiuo metu prekiaujame ne tik technika, bet ir turime atsarginių dalių, agro paslaugų padalinius, teikiame nuomos paslaugas.

Prekiaujame tik kokybiška ir Europoje pripažinta žemės ūkio technika, siūlome sėjos, žemės dirbimo, purškimo, pašarų ruošimo, šėrimo, mėšlo tvarkymo techniką bei grūdų tvarkymo, tikslaus ūkininkavimo įrangą.  Atstovaujame „Farmet“, „Agrio“, „Goweil“, „Strautmann“, „Multiva“, „Ovlac“, „Vaia“, „Esma“, „JKMachinery“, „AvMap“, „PTG“, „Bomech“ prekinius ženklus Lietuvoje.

Misija ir vertybės

Jūsų pasitikėjimas – didžiausias mūsų turtas! Visada esame pasiruošę Jums pasiūlyti geriausią sprendimą ir užmegzti ilgalaikę partnerystę grįstą pasitikėjimu.

Bendradarbiaujame su įvairaus dydžio ūkiais ir žemės ūkio bendrovėmis visoje Lietuvoje, siekiame teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas. Šimtai Lietuvos ūkių kiekvieną sezoną naudojasi mūsų siūlomomis paslaugomis, tad jei pas mus lankotės pirmąjį kartą – kviečiame pasikalbėti ir tapti nuolatiniu mūsų partneriu!

Agroteka - diskinis skutiklis Jurbarko raj.

Mūsų paslaugos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai