Srutų įterpimo įranga

Bomech

1990 metais Schurink ir Hoek įkurta „Bomech B.V.“ yra Olandų srutų įterpimo įrangos gamintoja.

Pirmosiomis dienomis „Bomech“ daugiausia dėmesio skyrė mažų srutų įterpimo įrangų gamybai, taip pat žemės ūkio įrangos pardavimui ir priežiūrai. Bendrovė įsibėgėjo 2000 m., išplėtusi sistemų eksportą. Šiandien ji naudojasi savo 25 metų patirtimi, įgyta Olandijos rinkoje, siekdama užkariauti pasaulio rinką. Dabar Bomech pristato į visas Europos šalis, taip pat į JAV, Kanadą ir Naująją Zelandiją.

Įmonės būstinė yra Albergene, Nyderlanduose. Patyrusioje Bomech komandoje dirba patyrę darbuotojai, kuriems tikrai patinka jų darbas. Įmonės inžinieriai dalyvauja produktų tyrimuose ir plėtroje. Kiekviena sistema gaminama modernioje gamybos salėje ir prieš išsiunčiant klientui, atliekami išsamūs saugos bandymai.

Bomech srutų įterpimo įranga buvo sukurta daugeliui skirtingų darbo sąlygų, o praktinė gaminio kokybė buvo išbandyta per pastaruosius 25 metus. Įranga gali būti naudojama pievose, kukurūzuose ir javuose, viena investicija apima visą žemės ūkio veiklą. Bomech srutų įterpimo įranga yra universalus įrenginys, kurio darbinis plotis nuo 5 iki 30 metrų: puikiai tinka kiekvienam srutovežiui.

Srutų įterpimo įranga