1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Tiesioginės sėjamosios

Tiesioginės sėjos (No-till) sėjamosios sėjai į neįdirbtą dirvą. Galima sėti tiesiai į ražieną naudojant No-Till technologiją, įterpiant trąšas. Šios sėjamosios pasižymi didele sėjos aparato spaudimo jėga, kuri gali siekti iki 350 kg vienam sėjimo diskui. Tai idealios sėjamosios beariminės  technologijos taikymui.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamas tiesioginės sėjos sėjamąsias.

Tiesioginės sėjamosios – sukurta No-till sėjai

Juostinės No-Till sėjamosios idealiai tinka ūkiams, kurie siekia didesnio darbo našumo ir nori efektyviai dirbti tausojant dirvą nuo erozijos. Naudojant šią sėjos technologiją dirvožemis yra sveikesnis ir gyvybingesnis.

Multiva Forte Fx yra patikima, universali ir itin tiksli sėjimo technologija rinkoje. Unikali sėjimo aparatų konstrukcija užtikrina tikslų sėklų pasėjimą visomis sąlygomis. Sėklos ir trąšos yra išsėjamos vienu metu tuo pačiu disku, skirtinguose gyliuose. Forte sėjamosiomis sėti galima taikant no-till technologiją, į minimaliai išdirbtą ar pilnai išdirbtą dirvą. Su patentuotais tiesioginio sėjimo aparatais pasiekiami unikaliai tikslūs sėjimo rezultatai. Darbinis gylis reguliuojamas už sėjimo aparato esančiu užspaudimo ratuku. Užspaudimo ratukas yra šiek tiek prieš diską, todėl augalų liekanos nupjaunamos žymiai efektyviau, išvengiant jų įspaudimo į dirvą.

Šios Multiva tiesioginės No-till sėjamosios gerokai sumažina kuro išlaidos ir padeda tausoti dirvožemį.

Taip pat galime pasiūlyti ir aukštos klasės tiesiogines sėjamąsias Farmet Impact. Šios sėjamosios idealiai tinka kukurūzų sėjai į ražieną, nes jų sėjos mechanizmas turi iki 350kg sėjos spaudimo jėgą. Tai idealios tikslios sėjos sėjamosios, kurio padeda efektyviai taupyti Jūsų kuro išlaidas.

Jei galvojate apie sėjamosios įsigijimą, bet norėtumėte ją išbandyti – nuomos paslauga yra idealus variantas Jums. Galime pasiūlyti žemės dirbimo, sėjos, tręšimo technikos ar kitos technikos nuomos paslaugą parai, savaitei, mėnesiui ar kitam norimam laikui. Išsirinkę norimą techniką ne tik atliksite reikiamus darbus, bet galėsite ir išbandyti technikos darbo kokybę. Pilną nuomojamos technikos sąrašą galite rasti mūsų žemės ūkio technikos nuomos puslapyje.

Esant tiesioginių (No-till) sėjamųjų ar kitos mūsų atstovaujamos technikos gedimams, atsarginių dalių poreikiams, mūsų įmonės servisas operatyviai reaguoja į visus iškvietimus ir kilusius gedimus pašalina itin greitai. Taip pat turime ir atsarginių dalių el. parduotuvę, todėl po įsigijimo itin paprasta ir patogu įsigyti atsarginių dalių technikai. Galime pasiūlyti didelį pasirinkimą ne tik tiesioginių sėjamųjų bet ir atsarginių jos dalių.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!