1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Ruloniniai presai

Austrų kompanijos Goweil aukštos klasės ruloniniai presai yra sukurti tikriems profesionalams. Galime pasiūlyti tiek ruloninį presą žolinių kultūrų, tiek birios medžiagoms presuoti, taip pat populiariąsias preso-vyniotuvo kombinacijas kartu su vyniotuvu.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamus ruloninius presus.

Ruloninis presas sukurtas tikriems profesionalams

Mūsų siūlomi GÖWEIL rulonų presai gaminami ir surenkami tik iš tvirtų bei patikimų medžiagų, todėl atitinka aukščiausius kokybės standartus. Tai pašarų ruošimo technika, kuri skirta tikriems profesionalams. Galime pasiūlyti ne tik pavienius prikabinamus ruloninius presus, bet ir vyniotuvu ar preso-vyniotuvo kombinacijas, kurios padės palengvinti pašarų ruošimo darbus.

Ruloniniai presai su fiksuota kamera puikiai tinka žolės, šieno presavimui į ritinius užtikrinant maksimalią pašaro kokybę.

Nuo 1988 metų, GÖWEIL kompanija įsitvirtino rinkoje kaip šieno rulonų presų ir vyniotuvų gamybos specialistė. Kadangi kompanija GÖWEIL Maschinenbau GmbH didžiąją dalį produkcijos – net 86 procentus eksportuoja, mašinos yra žinomos ir plačiai naudojamos visame pasaulyje. Visos mašinos ir įranga projektuojama, plėtojama ir gaminama tik įmonės būstinėje Kirchschlag (Aukštutinėje Austrijoje).

Jei ruošiate pašarą savo ūkyje, bet šiuo metu naujos technikos pirkti neplanuojate – galime pasiūlyti pašarų ruošimo paslaugas, kurias atliekame ūkiams ir bendrovėms visoje Lietuvoje. Dirbame su mūsų siūlomais rulonų presais. Galime pasiūlyti pilną pašarų ruošimo paketą nuo pjovimo, grėbimo iki presavimo į ritinius. Atvykstame pilnai su savo technika bei operatoriais, todėl viskas, ką reikės padaryti tai tik turėti ką pjauti.

Taip pat galime pasiūlyti birių medžiagų presavimo į ritinius paslaugą su aukštos klasės birių medžiagų presais Vario-Master. Presuojame kukurūzą, cukrinių runkelių išspaudas ir kitas birias medžiagas. Galime pasiūlyti ir grūdų traiškymo bei silosavimo į rankoves paslaugas, kurias taip pat atliekame su savo technika. Kokybiško pašaro ruošimo paslaugos Jūsų ūkiui!

Jei domina šios paslaugos, daugiau informacijos apie visas mūsų siūlomas agro paslaugas galite sužinoti paspaudę ant šios nuorodos.

Mūsų įmonės servisas aptarnauja visus mūsų parduodamas rulonininius presus, tad dėl sklandaus jų veikimo būsite pilnai užtikrinti. Įsigiję naują ruloninį presą būsite ne tik užtikrintas, kad turite aukščiausios kokybės standartus atitinančią techniką, bet ir būsite apmokyti su juo dirbti. Esant presų atsarginių dalių poreikiui ar iškilus gedimams, mūsų servisas operatyviai reaguoja į visus iškvietimus, atvyksta į vietą ir pasirūpina sklandžiu technikos darbus, jei reikia – atlieka technikos remonto darbus.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!