Paulius Staliorius

Paulius Staliorius

Kėdainių rajonas

„Skutiklį išbandėme savo ūkyje įvairiomis sąlygomis ir tikrai likome patenkinti.“

Kėdainių rajono ūkininkas Paulius Staliorius veiklą pradėjo prieš dešimtmetį. Ūkį perėmęs iš savo tėvo, šiuo metu jau turi 1000 ha modernų augalininkystės ūkį. Dirvos paruošimas po derliaus nuėmimo – vienas iš rimtesnių iššūkių, su kuriais kasmet susiduria visi ūkininkai, ne tik P. Staliorius, todėl tinkamos technikos pasirinkimas – atsakinga ir sudėtinga užduotis.

„Aš tikrai išbandžiau daug diskinių skutiklių, tačiau šiek tiek nusivyliau ir nelabai įsivaizdavau tokio agregato savo ūkyje, kol pasiryžau išbandyti šį“, – sakė ūkininkas.

Pavasarį kartu su kitais ūkininkais apsilankęs „Farmet“ gamyklos surengtoje lauko dienoje, įsitikino diskinio skutiklio Softer kokybe.

„Farmet skutikliai dirba tiksliai ir užtikrintai. Teko būti gamyklos renginyje, kur pademonstravo visas galimybes, tad pats įsitikinau technikos kokybe.“

Diskinis skutiklis Softer net 15 km/val. darbiniu greičiu sekliai skuta bet kokių kultūrų ražienas. Karpyti diskai lengvai įsiskverbia į dirvą ir intensyviai maišo, o diskų kampas, didelė kiekvieno disko spaudimo jėga užtikrina puikų įdirbimą net ir esant pačiam sunkiausiam dirvožemiiui bei puikų įdirbamo dirvožemio skutimą.

Vienas iš didžiausio šio diskinio skutiko privalumų – universalumas, pradedant nuo pirminio įdirbimo iki vėlesnio dirvožemio paruošimo.

„Diskinį skutiklį Softer išbandėme savo ūkyje įvairiomis sąlygomis ir tikrai likome patenkinti. Savo ūkyje pradėję naudoti diskinį skutiklį pakeitėm visą darbo technologiją, be to prie jo primontavome žolių ir trąšų sėjamąją. Taip planuojame greitinti rapsų sėją.“

Vaizdas iš darbų

Softer skutikas

Ūkininkas įsigijo