1. Pradžia
 2. /
 3. Sėjamosios
 4. /
 5. Diskinės sėjamosios
 6. /
 7. Diskinės sėjamosios Falcon Pro
Diskinės sėjamosios Falcon Pro
Populiaru
Populiaru

Diskinės sėjamosios Falcon Pro

Universalios modulinės diskinės sėjamosios su trąšų įterpimu. Priekyje lengvai keičiama darbinė sekcija, kurią pasikeitus galite taikyti kitą sėjos technologiją.

Siųsti užklausą

  Užpildykite užklausą ir gaukite asmeninę konsultaciją ar pasiūlymą dėl technikos.

  Dominanti technika ir kiti klausimai*:

  Jūsų vardas*:

  Telefono numeris*:

  El. pašto adresas:

  3 – 8 m darbinio pločio prikabinamos modulinės diskinės sėjamosios Falcon PRO

  Aukštos klasės pneumatinės sėjamosios sukurtos prisitaikyti prie Jūsų ūkio poreikių. Taikant tradicinę sėjos technologiją, kai sėjama jau į paruoštą dirvą, sėjamoji pasižymi dideliu darbiniu greičiu, puikiu stabilumu ir manevringumu.

  Falcon Pro sėjamosios

  Viena sėjamoji – keletas skirtingų sėjos technologijų

  Sėjamosios koncepcija pagrįsta priekinių darbinių sekcijų pasirinkimu bei galimybe jas pakeisti. Dažnas mūsų krašto ūkis, kuris renkasi šias sėjamąsias, komplektuojasi jas su keliomis darbinėmis sekcijomis – ne tik dvigubo diskinio skutiklio (minimalaus dirbimo sėjai) bet ir No-Till (tiesioginės sėja) ar Strip-till (juostinė sėja) sekcijomis. Sekcijas galima lengvai pasikeisti tiesiog savo ūkio technikos parke ir taip atsiveria plačios galimybės su viena sėjamąją taikyti skirtingas sėjos technologijas.

  Falcon sėjamoji su Strip-till
  Falcon Pro su noragine Strip-till dirbimo sekcija
  Falcon Pro su No-Till įdirbimo sekcija
  Falcon Pro su No-Till įdirbimo sekcija
  Falcon Pro su diskine dirbimo sekcija
  Falcon Pro su diskinio skutiklio sekcija
  Falcon sėjamoji su Strip-till
  Falcon Pro su noragine Strip-till dirbimo sekcija
  Falcon Pro su No-Till įdirbimo sekcija
  Falcon Pro su No-Till įdirbimo sekcija
  Falcon Pro su diskine dirbimo sekcija
  Falcon Pro su diskinio skutiklio sekcija

  Visos sėjos funkcijos vienu važiavimu – dirvos įdirbimas, trąšų įterpimas ir sėja

  Falcon PRO labai kompaktiška, mažo svorio sėjamoji, pasižyminti mažu pasipriešinimu, su valdymo ir kontrolės sistema. Sėjamąją galite rinktis bazinės komlektacijos be trąšų įterpimo ar su galimybe sėti dvi augalų kultūras (individulus sėklų dozavimas ir sėklos įterpimo gylis) su trašų įterpimu.

  Falcon Pro diskinė sėjamoji
  Falcon Pro diskinė sėjamoji
  Falcon Pro diskinė sėjamoji

  Sėjamosios dirbimo zonos

  Su Falcon Pro sėjamosiomis vienu važiavimu yra atliekamos 8 operacijos:

  Farmet Falcon Pro sėjamoji
  Falcon Pro diskinė sėjamoji

  1. Pirminio dirvos lyginimo zona. Tiksliai išlygintas dirvos paviršius leidžia tolygiai sutvirtinti ir išpurenti sėklų guoliavietę.
  2. Dirvožemio paruošimo zona. Dirva gali būti įdirbama įvairiomis žemės įdirbimo sekcijomis – per visą sėjos plotį arba zonomis iki 20 cm gylio. Pirminis įdirbimas praturtina dirvą oru, ją lygina ir optimaliai purena. Taip pat paskleidžia augalų likučius.
  3. Trąšų įterpimo zona. Granuliuotos trąšos būsimų augalų šaknų zonoje įterpiamos į kiekvieną eilutę arba tarp dviejų eilučių. Trąšų įterpimo gylis gali būti 6 – 20 cm, priklausomai nuo pasirinktos sekcijos.
  4. Dirvos sutankinimo ir gilaus dirvožemio kapiliarumo atstatymo zona. Geras sutankinimas užtikrina efektyvų vandens patekimą į dirvos paviršių net ir sausomis sąlygomis.
  5. Dirvos lyginimo ir augalinių liekanų paskleidimo prieš sėjimą zona. Aketėlės efektyviai lygina dirvos paviršių ir nuvalo augalų likučius nuo eilutės.
  6. Sėklų guoliavietės formavimo ir sėklos padėjimo zona. Dvidiskiai išsėjimo noragėliai efektyviai sufomuoja guoliavietę (V-formos griovelis) ir preciziškai padeda sėklą nustatytame gylyje. Išsėjimo noragėliai pasižymi didele spaudimo jėga, todėl jiems gali būti perkelta iki 70% mašinos svorio. Sutankinta sėklų guoliavietė ir V formos griovelis užtikrina puikų sėklos kontaktą su drėgnu dirvožemiu.
  7. Šoninio sėklų užspaudimo zona. Kopijuojantis ratukas suspaudžia V formos griovelį su sėkla, taip sėkla su dirvožemiu susispaudžia šonu. Žemė virš sėklos lieka puri, ir tai ženkliai pagerina sėklų sudygimą.
  8. Sėklų uždengimo ir dirvos lyginimo zona. Integruotos aketėlės užtikrina puikų sėklų uždengimą ir precizišką dirvos paviršiaus lyginimą.

        Aukšta kokybė ir našus darbas

  • Didelis darbinis greitis – iki 20 km/val.
  • Mažas svoris ir dideli ratai lemia mažą pasipriešinimą.
  • Didelė sėkladėžės talpa leidžia pasėti didelį plotą nepildant sėjamosios.
  • Kompaktiška ir trumpa sėjamosios konstrukcija leidžia greitai apsisukti galulaukėse.
  • Tikslus gylio palaikymas optimaliai sutankinant dirvą.
  • Puikus paviršiaus lyginimas ir tankinimas prieš sėjimo sekciją.
  Diskinės sėjamosios Falcon Pro

  Šią techniką galite išsinuomoti!

  Siūlome galimybę šią techniką išsinuomoti parai, savaitei ar kitam Jūsų norimam laikui. Dėl nuomos sąlygų ar kitos žemės dirbimo, sėjos, pašarų ruošimo, tręšimo technikos nuomos kreipkitės į mūsų technikos skyrių.

  Jus taip pat gali dominti: