1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Traktorinės puspriekabės

Kokybiškos ir aukštos klasės traktorinės puspriekabės skirtos žemės ūkiui. Galime pasiūlyti patikimas pašarų transportavimui sukurtas Strautmann puspriekabes su dozavimo sraigtais, taip pat Italų gamintojo Vaia siūlomas universalias puspriekabes, kurios tinka visiems ūkio darbams.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamas traktorines puspriekabes.

Traktorinės puspriekabės – našiam darbui

Mūsų parduodamos traktorinės puspriekabės sukurtos palengvinti Jūsų darbus ūkyje. Siūlome tik patikimas ir kokybiškas Strautmann ir Vaia traktorines puspriekabes, kurias galite išsirinkti pagal savo poreikius. Jos tiks daugumai Jūsų ūkio darbų.

Patikima Strautmann Giga-Trailer traktorine puspriekabė padės lengviau transportuoti pašarą. Patogus pakrovimas, lengvas iškrovimas per transportavimo sraigtus leis efektyviau dirbti ūkyje. Tinka tiek ūkiams, tiek bendrovėms.

Strautmann Giga-Trailer traktorinės puspriekabės pasižymi itin aukšta kokybe, kaip ir visi Strautmann gamintojo produktai. Vokietijoje gaminama technika atitinka visus Europoje patvirtintus standartus.

Italų gamintojo Vaia puspriekabės turi plačią pasirinkimo gamą – nuo vieno iki keturių ašių. Toks universalumas leis kiekvienam ūkiui rasti tai, ko jam labiausiai reikia. Galimybė rinktis talpą iki 52 m3, todėl tai bus puikus variantas didelėms bendrovėms.

Esant technikos gedimams ar atsarginių dalių poreikiams, servisas operatyviai reaguoja į visus mūsų parduodamos technikos iškvietimus, todėl būsite užtikrinti technikos darbu visą parą. Taip pat turime ir atsarginių dalių el. parduotuvę, todėl po įsigijimo techniką yra itin paprasta ir patogu aptarnauti.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!