1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Traktorinės puspriekabės

Kokybiškos ir aukštos klasės traktorinės puspriekabės skirtos žemės ūkiui. Galime pasiūlyti patikimas pašarų transportavimui sukurtas Strautmann puspriekabes su dozavimo sraigtais, taip pat Italų gamintojo Vaia siūlomas universalias puspriekabes, kurios tinka visiems ūkio darbams.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamas traktorines puspriekabes.

Traktorinės puspriekabės – našiam darbui

Mūsų parduodamos traktorinės puspriekabės sukurtos palengvinti Jūsų darbus ūkyje. Siūlome tik patikimas ir kokybiškas Strautmann ir Vaia traktorines puspriekabes, kurias galite išsirinkti pagal savo poreikius. Jos tiks daugumai Jūsų ūkio darbų.

Patikima Strautmann Giga-Trailer traktorine puspriekabė padės lengviau transportuoti pašarą. Patogus pakrovimas, lengvas iškrovimas per transportavimo sraigtus leis efektyviau dirbti ūkyje. Tinka tiek ūkiams, tiek bendrovėms.

Strautmann Giga-Trailer traktorinės puspriekabės pasižymi itin aukšta kokybe, kaip ir visi Strautmann gamintojo produktai. Vokietijoje gaminama technika atitinka visus Europoje patvirtintus standartus.

Italų gamintojo Vaia puspriekabės turi plačią pasirinkimo gamą – nuo vieno iki keturių ašių. Toks universalumas leis kiekvienam ūkiui rasti tai, ko jam labiausiai reikia. Galimybė rinktis talpą iki 52 m3, todėl tai bus puikus variantas didelėms bendrovėms.

Esant technikos gedimams ar atsarginių dalių poreikiams, servisas operatyviai reaguoja į visus mūsų parduodamos technikos iškvietimus, todėl būsite užtikrinti technikos darbu visą parą. Taip pat turime ir atsarginių dalių el. parduotuvę, todėl po įsigijimo techniką yra itin paprasta ir patogu aptarnauti.