1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Rinktuvinės priekabos

Aukštos klasės Vokiečių kompanijos Strautmann rinktuvinės priekabos sukurtos greitam žolės rinkimui ir transportavimui. Idealus variantas, kai reikia greitai surinkti ir suvežti žolę į tranšėją. Kokybiškas rinktuvas, greita CFS masės perdavimo sistema, platus pasirinkimas nuo 23 iki 52 m³ talpos rinktuvinių priekabų pagal kiekvieno ūkio poreikius.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamas rinktuvines priekabas.

Rinktuvinė priekaba – pieno ūkiams ir paslaugų teikėjams

Strautmann rinktuvinės priekabos padeda itin greitai ir efektyviai surinkti nupjautą pašarą iš laukų, patogiai transportuoti į silosinę. Tikslus paviršių kopijuojantis rinktuvas, nepertraukiamo srauto CFS sistema užtikriną greitą rinkimą. Rinktuvo smulkinimo peiliai susmulkina žolę, šieną į optimalų dydį.

Galime pasiūlyti kelių modelių Strautmann rinktuvines priekabas: Zelon 23 – 31 m³, Super-Vitesse 29 – 33 m³, Giga-Vitesse 32 – 42 m³ ir maksimalių galimybių Magnon 42 – 52 m³ talpos rinktuvines priekabas. Šios priekabos patenkins tikrų profesionalų poreikius.

Pirkdami Vokiečių kompanijos Strautmann produkciją Jūs būsite užtikrinti, kad gaunate aukščiausius kokybės standartus atitinkančią techniką. Strautmann gamykla yra sukūrusi platų produktų asortimentą, kuris yra ypatingai pritaikytas gyvulininkystės ūkiams. Ši įmonė gali pasiūlyti įvairios paskirties siloso tvarkymo įrangą: siloso kaušus, siloso atkandėjus bei siloso bloko atpjovėjus, skirtus lengvam siloso paėmimui.

Strautmann siloso blokų ir pašarų gabenimo priekabos jau kelis dešimtmečius užtikrina greitą ir lengvą pašarų tiekimą įvairių dydžių ūkiams visoje Europoje. Taip pat gaminami prikabinami ir savaeigiai pašarų maišytuvai – puikiai tinkantys idealaus gyvulių pašaro ruošimui.

Optimaliai pašaro kokybei, Strautmann pristato ir žolės siloso tvarkymo techniką. Siekiant išlaikyti geriausią pašarų kokybę, į savikrovę priekabą – pakrauta žolė švelniai, bet itin tiksliai smulkinama. Technikos klientai gali įsigyti triašes priekabas ir savivarčius bei priekabas, skirtas patogiam pašarų gabenimui. Strautmann taip pat gali pasiūlyti ir mėšlo bei universalius kratytuvai įvairaus dydžio. Taigi, kurdama kokybiškų ir įvairių produktų pasiūlą, Strautmann gali pasiūlyti kokybišką pašarų ruošimo, mėšlo tvarkymo ir kitą įrangą remdamasi savo ilgiau nei 85 metus trunkančia patirtimi.

Mūsų įmonės servisas aptarnauja visus mūsų parduodamas rinktuvines priekabas, tad dėl sklandaus jų veikimo būsite maksimaliai užtikrinti. Įsigiję naują rinktuvinę priekabą būsite apmokyti su juo dirbti. Esant atsarginių dalių poreikiui ar iškilusiems gedimams, mūsų servisas operatyviai reaguoja į visus iškvietimus, atvyksta į vietą ir pasirūpina sklandžiu technikos veikimu, jei reikia – atlieka technikos remonto darbus.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!