1. Pradžia
  2. /
  3. Naujienos
  4. /
  5. Naujas prekinis ženklas asortimente

Naujas prekinis ženklas asortimente

Pristatome naują produktą ir prekinį ženklą mūsų asortimente – srutų įterpimo įranga Bomech!

Srutų įterpimo įranga Bomech

Bomech yra olandų įmonė sukaupusi net 25-erių metų patirtį gaminant srutų išlaistymo sijas ir jos įrangą srutovežiams. Tai lyderiaujanti įmonė šioje produktų gamoje.

Bomech srutų įterpimo įranga
Srutų įterpimo įranga Bomech

Apie srutų išlaistymo įrangą

Srutų išlaistymo sijų su noraginiais įterpėjais technologija leidžia greičiau augalams įsisavinti maistines medžiagas iš srutų, taip pat žymiai sumažina augalų lapų užterštumą. Užtikrinama geresnė pašarų kokybė ir padidinamas galvijų pašarų suvartojimas. Įterpus srutas, eilutė iš karto yra uždaroma, taip sumažinamas azoto garavimas.

Srutų išlaistymo sijos su noragine įterpimo įranga tinka visiems srutovėžių modeliams, darbinio pločio pasirinkimas nuo 5 iki 30 metrų

Srutų įterpimas

Kodėl verta rinktis Bomech?

– Kontaktinis slėgis ne mažesnis nei 6-10 kg vienam noragui;
– Paviršiaus sekimo – kopijavimo sistema prisitaikanti prie nelygumų;
– Naudojant įrangą pasiekiamas didesnis tręšimo efektyvumas – mažiau išgaruoja azotas;
– Tikslaus tręšimo normos užtikrinimas;
– Draugiškesnis aplinkai tręšimo srutomis būdas.

Bomech srutų įterpimas

Susidomėjote? Kreipkitės į mūsų technikos skyrių jau šiandien ir pasirūpinkite patikima srutų įterpimo įranga savo srutovežiui!

Mūsų paslaugos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai