1. Pradžia
  2. /
  3. Naujienos
  4. /
  5. Padangų slėgio reguliavimo sistemos

Padangų slėgio reguliavimo sistemos

Kaip sumažinti technikos padangų nusidėvėjimą, padidinti ratų sukibimą su dirva ir kartu saugoti Jūsų laukus nuo erozijos?
Atsakymas – centrinė padangų slėgio reguliavimo sistema (CTIS)!

Centrinė padangų slėgio reguliavimo sistema

Pradėję bendradarbiavimą su Vokiečių kompanija PTG Reifendruckregelsysteme nuo šiol galime pasiūlyti padangų slėgio reguliavimo sistemas Jūsų žemės ūkio technikai! Michelin įmonių grupei priklausanti kompanija PTG yra viena iš šio prekių segmento lyderių, sistemas gamina jau daugiau kaip 30 metų. Pagrindinės eksporto šalys yra Vakarų Europa ir Šiaurės Amerika.

Centrinė padangų slėgio reguliavimo sistema CTIS

Kas yra Centrinė padangų slėgio reguliavimo sistema (CTIS)?

Ši sistema leidžia nesustojant reguliuoti ir palaikyti tinkamą padangų slėgį įvairiems darbams, greičiui, lauko ir kelio sąlygoms. Optimalus padangos įspaudas padės užtikrinti mažesnę įtaką dirvai ir sumažins išlaidas.

CTIS sistema

Kokie CTIS sistemos privalumai?

– Mažesnis padangų nusidėvėjimas ir mažesnės kuro sąnaudos važiuojant keliu;
– Geresnis ratų sukibimas su dirva dirbant laukuose;
– Mažesnis dirvos tankinimas, provėžų susidarymas ir erozija;
– Galimybė dirbti sudėtingesnėse lauko sąlygose, ypatingai šlapesnėse Jūsų laukų vietose;

PTG privalumai

Ar šios sistemos tinka tik traktoriams?

Centrinio padangų slėgio reguliavimo sistemos tinka ne tik traktoriams, bet ir savaeigiams smulkintuvams, purkštuvams, kombainams, srutovežiams bei priekaboms.

PTG sistema ant srutovežio

Susidomėjote? Kreipkitės į mūsų technikos skyrių jau šiandien ir būkite pirmieji, kurie turės galimybę gyvai pamatyti, kaip ši sistema dirba.

CTIS sistema ant smulkintuvo
PTG sistema

Mūsų paslaugos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai