1. Pradžia
  2. /

Kukurūzų sėjamosios

Patikimos kukurūzų sėjamosios iš itin populiaraus Farmet technikos segmento. Dėl savo patikimų sėjimo aparatų, kurių spaudimo jėga vienam diskui gali siekti iki 350kg, su Impact sėjamosiomis kukurūzą galima sėti į neįdirbtą dirvą, tinka sėjai į ražieną.

Nepavyko rasti.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamas kukurūzų sėjamąsias.

Kukurūzų sėjamoji – tiksliam išsėjimui

Patikimos kukurūzų sėjamosios Farmt Impact su trąšų įterpimu užtikrina tikslų sėklos išsėjimą bet kokiomis sąlygomis. Labai pažangi kiekvienos sėklos elektroninio valdymo sistema, dvipusis tręšimas diskais padeda sėti kukurūzą itin kokybiškai.

Farmet Impact kukurūzų sėjamosios turi trijų dalių sėjimo sistemą:

Pirmoji zona yra dvipusio trąšų įterpimo zona. Trąšos yra įterpiamos iš abiejų eilutės pusių, apie 6 cm atstumu nuo sėklos, 6 – 10 centimetrų gylyje. Trąšų įterpimas iš abiejų eilutės šonų padeda padidinti norimą trąšų normą, žymiai efektyviau jas įsisavinant vegetacijos metu. Trąšų guolio vieta yra sutankinama.

Antroji zona yra sėklų guoliavietės formavimo ir sėklos dėjimo zona. Dviejų diskų išsėjimo noragėliai efektyviai suformuoja guoliavietę (V-formos griovelis) ir tiksliai padeda sėklą reikiamame gylyje. Sutankinta guoliavietė ir V formos griovelis užtikrina maksimalų sėklos kontaktą su drėgnu dirvožemiu.

Trečioji zona yra šoninio sėklų užspaudimo zona. Kopijavimo ratukas spaudžia V formos griovelį su sėkla, taip sėkla su dirvožemiu susispaudžia šonu. Žemė virš sėklos lieka puri ir tai ženkliai pagerina sėklų sudygimą.

Farmet Impact sėjamosios turi sėjimo aparatą, kurio spaudimo jėga gali siekti netgi iki 350 kg, todėl šios sėjamosios idealiai tinka sėti kukurūzą į ražieną. Tai puikios tikslios sėjos sėjamosios, kurio padeda efektyviai taupyti Jūsų kuro išlaidas.

Jei galvojate apie naujos sėjamosios įsigijimą, bet prieš tai norėtumėte ją išbandyti – sėjamosios nuomos paslauga yra puikus variantas Jums. Galime pasiūlyti žemės dirbimo, sėjos, tręšimo technikos ar kitos žemės ūkio technikos nuomos paslaugą parai, savaitei, mėnesiui ar kitam norimam laikui. Išsirinkę norimą techniką ne tik atliksite reikiamus sėjos darbus, bet galėsite ir išbandyti technikos kokybę. Pilną nuomojamos technikos sąrašą galite rasti šiame padargų nuomos puslapyje.

Esant kukurūzų sėjamųjų ar kitos mūsų atstovaujamos technikos gedimams, atsarginių dalių poreikiams, mūsų įmonės servisas operatyviai reaguoja į visus iškvietimus ir kilusius niuansus pašalina itin greitai. Taip pat turime ir atsarginių detalių parduotuvę, todėl po įsigijimo technikai itin paprasta ir patogu įsigyti atsarginių dalių. Galime pasiūlyti didelį pasirinkimą ne tik kukurūzų sėjamųjų, bet ir atsarginių dalių joms.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!