1. Pradžia
  2. /
  3. Traktorių nuoma

Traktorių nuoma

Mūsų siūloma traktorių nuoma – puiki paslauga, kai reikia dirbti skubiai! Galime pasiūlyti išsinuomoti patikimus Claas Axion traktorių modelius itin lanksčiomis sąlygomis – parai, savaitei, mėnesiui, sezonui ar kitam Jūsų norimam laikotarpiui. Taip pat galime pasiūlyti ir padargų (žemės dirbimo, sėjos, tręšimo technikos) nuomos paslaugą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus dėl traktorių nuomos paslaugos.

Traktorių nuoma ir padargų nuoma

Siūlome galimybę išsinuomoti ne tik traktorius, bet ir įvairią žemės dirbimo, sėjos, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo techniką ūkiams bei bendrovėms. Ją taip pat galite išsinuomoti reikiamam laikotarpiui, minimalus nuomos terminas yra viena para. Pilną padargų nuomos sąrašą rasite čia.

Visą techniką darbui pristatome su mūsų transportu, taip pat esant poreikiui galime apmokyti dirbti ar pasiūlyti įvairią papildomą įrangą. Atstovaujame itin populiarų Lietuvoje automatinio vairavimo sistemų gamintoją Farmnavigator G7, tad galime pasiūlyti Jums ir šias sistemas. Jos gerokai palengvins darbus laukuose. Traktorių nuoma galima visoje Lietuvoje.

Greita traktorių nuomos paslauga Jūsų ūkiui ar bendrovei, pristatome Jūsų norimu adresu, o sklandų technikos darbą užtikrina autorizuotas traktorių servisas.